Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társasházban ti szoktatok...

Társasházban ti szoktatok egymásnak köszönni, legyen az akár ott lakó ismerős vagy idegen?

Figyelt kérdés

Én jelenleg több társasházban is járok napi szinten és mindig köszönök mindenkinek, legyen az a bejárati ajtónál, folyosón vagy a liftnél.

Van aki vissza köszön vagy ő köszön előre és van aki meg sem halja vagy csak néz ki a fejemből.


Te hogy csinálod?



2022. febr. 25. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szoktam ha csak nem köszönnek rám
2022. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez alap, bárki jön-megy a lépcsőházban, mindenki köszön a másiknak, legyen az rokon, postás, futár, vagy teljesen ismeretlen. Más kérdés, hogy a házba csak az tud bejutni, akit beengednek, vagy önmaga ismeri a kódot.
2022. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szoktam mindenhol (ha nem azt látom, hogy direkt félrenéz), lépcsőház, lift, porta, parkolóház, általában vissza is köszönnek, bár van 1-2 birka, aki csak néz.
2022. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek köszönök, elvégre nem rozsomákok között szocializálódtam. Ha valaki nem köszön vissza, az már nem engem minősít.
2022. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek szokásom köszönni, legyen az lakó, vagy épp futár, postás, lakó ismerőse. Ha "idegen" lépcsőházban vagyok, akkor sincs ez másképp.

Itthon van egy nő, aki viszont senkinek nem köszön, még csak nem is viszonozza, egyszerűen tudomást sem vesz másokról. Tőle eltekintve mindenki rendesen (vissza)köszön, páran mosolyogva érdeklődnek is erről-arról.

2022. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akit ismrek annak igen.
2022. febr. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem egymásnak szoktunk, hanem csak én mindenkinek, a többség vissza nem köszön...
jan. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!