Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak ezek alapdolog vagy...

Férfiak ezek alapdolog vagy tulajdonság és érték egy nőben?

Figyelt kérdés

figyelmes,mindig megkérdezi a másiktól,hogy mit szeretne,minek örülne,mit szeretne csinálni, gondoskodó, házis szeret főzni

minden nap takarít,tény és való picit rumlis a nő,de elrakja délután a cuccait,rendbe rakja a lakást,elől marad pár dolgot ami minden nap használva van,de 85% tiszta friss illatú lakásban ér haza a férfi


Szerintetek érték ez egy nőben

Vagy alap,hogy megcsinálja



#Vajon tulajdonság vagy csak alap dolog
2022. febr. 26. 06:57
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp érték
El vagy varázsolva ezek alap dolgok
10 szavazat
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
* ez alap dolog lenne vagy...
2022. febr. 26. 06:58
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Ha ezeket a dolgokat nem csak a kapcsolat elején csinálja, hanem évekkel később is, akkor nagyon nagy érték.
2022. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Évekkel később is
2022. febr. 26. 07:10
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Érték, hogy megcsinálja ezeket, azonban figyelni kell magára is, hogy őneki is legyenek kérései, elvárásai, vágyai.
2022. febr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Minden nap tiszta lakás várja haza, mint mondtam pár dolog elől van,de ha bárki idegen bekopogna én semmi miatt nem szégyenkezznék.


Ha épp nem főzök,de ha hazaér megkérdezem,hogy mit enne,mert akkor rendelek olyat amit enne


Minden nap kicsinositom magam

2022. febr. 26. 07:13
 6/31 anonim ***** válasza:
70%
Idejöttél fényeztetni magad. Nyugi nagy király " vagy 😃 Most azt várod, hogy nem alap dolgok ezek. Pedig az vagyis ezek szerint annak kéne. Igen sok év után érték is
2022. febr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Az utóbbi időben azt vettem észre,hogy a párom nagyon kritikus lett velem szemben

Hiába csinálok meg X dolgot mindig talál olyat amibe beletudd kötni

És nem tudom miért csinálja ezt, hogy hazaér,kimegy a konyhába aztán elkezd morgolodni,hogy ez meg ez nem a helyén van.... A szűrőt el kéne mosni,mert beleszárat a brokkoli krém..

Azt már figyelembe se veszi,hogy én reggel 4.40 kelek

5kor el kell induljak,hogy 5.40 beérjek a munkahelyre

5.40-14 dolgozok

Elmegyek vásárolni

Leviszem a kutyát

Főzök ami nem 10 perc

Elmosogatok, felporszivozok felmosok aztán már mégisjott a párom.

2022. febr. 26. 07:17
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem fényezem magam,csak nem értem,hogy miért nem tudja értékelni azt amit otthon csinálok.
2022. febr. 26. 07:19
 9/31 A kérdező kommentje:

miért nem lehet értékelni a másik munkáját

Én úgy gondolom,hogy ez érték,de szerinte ez alap dolog,hogy az ember megcsinálja....

2022. febr. 26. 07:22
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk hogy rendet tart azt magáért is megteheti.
2022. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!