Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szőkének jobb...

Szerintetek szőkének jobb lenni vagy barnának?

Figyelt kérdés

#szőke #Barnának
2022. febr. 26. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ, kinek milyen a személyisége.


Én alapból szőke hajú vagyok, de 13 éve barnára festem, így sokkal jobban érzem magam, jobban is áll.

A szőke haj valahogy nekem olyan komolytalan pcsa hatást kelt aki csak kelletni akarja magát

2022. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Most hogy már elmúltam 30 most jöttem és igazán hogy a természetes hajszín all a legjobban és bánom nagyon, hogy ezt nem mondta el nekem senki tizenévesen.


De ha nem erre gondolsz, hanem alapból, természetesen melyik a jobb akkor a barnát mondanám. Erősebb és ellenállóbb a környezeti hatásokkal szemben.

2022. febr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
*jottem rá
2022. febr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Az én arcomhoz szerintem barnának jobb lenni. Vagy igazából kb mindennek csak sötét és élénk legyen.

Viszont egy természetes szőke nő (szerintem) szebb, különlegesebb általában, mint egy barna hajú.

Mondjuk a szőke nős viccek miatt talán annyira nem lehet jó szőkének lenni, nálunk pl a család, ismerősök sokszor hülyézik le a szőkéket meg szidják őket, szóval az ilyen buta sztereotípiák miatt talán jobb barnának lenni. Plusz hallottam olyat, hogy a szőkéknek le szokott égni a fejbőrük nyaranta, nekem ezt barna hajjal még nem igazán kellett megtapasztalnom, amiért szintén hálás vagyok.

2022. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Tök mindegy...mindegyik lányból van gyönyörű, nekem amúgy ezek ellenére a hosszú egyenes feketére izgulok a legjobban, az olyan romlott.
2022. febr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szőkét könnyebb festeni, a barnára sok színt csak hidrogénezés után lehet felvinni.
2022. febr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Barnának.
2022. febr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!