Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyugati, európai fiatalok...

A nyugati, európai fiatalok most már kezdenek rájönni arra hogy van háború is a földön, nem csak bulizás, szerelmek, drogok?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztalom szintén fiatalként hogy sokan tanultabb emberként, csak az atomot és világháborút fújják, de semmit nem tudnak a régebbi időkről, én azért képben vagyok az elmúlt évtizedekkel, könyveim is vannak ezekről.

Akik eddig csak azzal foglalkoztak hogy mikor kerül már le a maszk, hogy mikor lesznek fesztiválok, mennyibe fog kerülni az új ájfon, azok most egy kicsit magukba néztek?



2022. febr. 27. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ha úgy nézzük sokan a COD és társaiból elég sokat láttak, csak más szemmel nézték

a filmek is elég sokat mutattak be


de más nézni, játszani ilyet és más megélni

miért kellene tisztában legyen egy 20 éves azzal milyen érzés a háború?


ez kb olyan mintha azt mondanám, hogy neked tudnod kell pontosan milyen érzés a súlytalanság hisz tanultál róla fizika órán

2022. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Még mi sem látunk ebből a háborúból sokat, remélem, nem is fogunk.

Akkor egy ny-eu-i szerinted??

2022. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Tessék leszállni a magas lóról.
2022. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Mégis miért kellene valakinek a háborúval foglalkozni meg a többi dologgal ami csak lehozza az életről az embert. Miért foglalkozik mindenki más életével mint a kérdező? Én csak jól akarom magam érezni és boldognak lenni. Mégis miért kellene nekem a negatív dolgokkal foglalkozni, ha az nem okoz örömöt? Saját életemet had éljem már úgy, ahogy nekem tetszik.
2022. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Miért te mit tudsz a háborúról?

Egész nap otthon maszturbálsz a panelban, mivel tudsz te többet?

2022. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Huh, nagyon bicskanyitogatóan sikerült ezt megfogalmaznod.


Olaszországban élek, de elég sok országból vannak barátaim, gyakorlatilag a világ minden pontjáról. Mindannyian tudjuk (nyilván átérezni nem érezzük át), hogy mi az a háború, és bár Ukrajna helyzete sajnálatos, Közép-Keleten állandóan ugyanez zajlik napi szinten. Aztán a háború mellett a legtöbbünknek volt elég nagy trauma az életében (gyász, betegség, függőség, bántalmazás), szóval tényleg nem kéne úgy tenni, mintha egy tökéletes kis buborékban élne ez a réteg.


Amellett, hogy érdemes érdemben segíteni másokat (ami nem egy semmit nem érő poszt vagy a neten való sajnálkozás), a mi életünk ugyanúgy nem áll meg. Az ukrajnai levelezőtársamat tegnap biztosítottam afelől, hogyha kell, ideköltözhet hozzánk (mármint a páromhoz és hozzám), el tudjuk szállásolni. Ezután két órával kb. repülőjegyeket néztem Spanyolországba. Csak azért, mert valakik szenvednek, nekem nem kell lemondanom semmiről, ugyanúgy élhetem az életemet. Gondolhatod, hogy önzőség (talán az is), de ez végső soron még mindig az én életem, az én érdekeim és vágyaim élveznek elsőbbséget.


Igen, vannak öntelt fiatalok, akik pont olyan felszínesek, mint amilyennek a kérdésedben leírtad őket, de elmondok valamit: vannak ugyanilyen középkorúak és idősek is. Ez nem korosztály és nem is lakóhely függő dolog, hanem az adott ember gondolkodásából fakadó.

25N

2022. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Élj mondjuk alázatosabban, és akármit is csinálsz jusson eszedbe hogy más min megy keresztül.

Azért kell vele foglalkozni mert lehet egy ilyen kiélezett világban nem fogsz békében megöregedni, és amikor azt mondják hogy cselekedni kell akkor meg előtör belőled a gyerek.

2022. febr. 27. 23:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak megpróbálok boldog lenni, a stresszelést olyan dolgokon amit nem tudok befolyásolnia meghagyom neked.
2022. febr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

#8


Miért te szerencsétlen, te alázatosan élsz? A nyugatiakat támadod ahelyett hogy a saját szaros proli életeddel foglalkoznál.


Te mit tettél eddig a kommenthuszárkodáson kívül?

2022. febr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem angoyn értem hogy miét iszed te magad annyival jobbnak,a legtöbb ember felületesnek tűnik amíg nem ismered igen...de te most a könyveidre vagy nagyra? Vagy mi? A többi ember is szorong mint a fene...
2022. febr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!