Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyugati, európai fiatalok...

A nyugati, európai fiatalok most már kezdenek rájönni arra hogy van háború is a földön, nem csak bulizás, szerelmek, drogok?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztalom szintén fiatalként hogy sokan tanultabb emberként, csak az atomot és világháborút fújják, de semmit nem tudnak a régebbi időkről, én azért képben vagyok az elmúlt évtizedekkel, könyveim is vannak ezekről.

Akik eddig csak azzal foglalkoztak hogy mikor kerül már le a maszk, hogy mikor lesznek fesztiválok, mennyibe fog kerülni az új ájfon, azok most egy kicsit magukba néztek?



2022. febr. 27. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#12:

ezt majd meglátjuk akkor

addig meg csak szájkarate az egész

2022. febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
12: Inkább a farkadat veszed te kézbe...
2022. febr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami legjobban kiakaszt a jelenlegi helyzetben az az, hogy a most siránkozó emberek és gyászmadarak (mint te is kérdező) annyira ignoránsak és tudatlanok, hogy nincsenek tisztában azzal, Afrikában és a világ keleti részén napi szinten háborúk folynak, lehet hogy nem világháború méretűek, de háborúk, fegyveres harcok és népirtások is. Léteznek koncentrációs táborok ma is, amiről az átlagember nem is tud és most nem észak Koreára gondolok. Szóval az hogy a közvetlen közeledben beütött a krach, aminek a hátteréről a legtöbb média által agymosott nem is tud, nos… csepp a tengerben.


Másrészről 4-el értek egyet. Persze, hogy fiatalon a húszas éveimben élni akarom világom, szerelmesnek lenni, még akkor is ha gyakorlatilag már felnőtt vagyok és kötelességeim vannak. Ha egy kicsit is emberibb életet éltünk volna az utóbbi évtizedekben, akkor most mindenki felszabadultan és boldogan csinálhatná a dolgát. Értem, hogy vigasz neked, hogy egyeseknek most főleg a covid kezdetével nincs annyi lehetőségük a szórakozásra, de ne már… hadd ne cipeljek már a hátamon generációs háborús terheket meg sopánkodást, annyira jó lenne ha már vége lenne ennek az évek óta tartó szar közhangulatnak és negativitásnak.

2022. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

45 évesen azt kell mondjam, a fiataloknak az a dolguk, hogy a fesztiválon meg bulizáson, szerelmeken és szeretkezésen járjon az agyuk. Hálaisten, ha nem az esetleges háborún kattogtak. Most sem kötelező.

Én sem teszem. Én már spec a családommal, a gyerekeinkkel meg a hétvégére kettesben tervezett wellness programmal vagyok elfoglalva, hangozzon ez bármilyen önzően is.

2022. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi az összefüggés. Szerintem egyszerűen csak irigy vagy másokra.
2022. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
És mit csináljunk vele? Menjünk ki biodíszletnek megpusztulni a haza nevében automatizált fegyverekkel szemben vagy mit szeretnél, mit csináljunk? Nem az én feladatom eldönteni elmebetegek harcát, főleg nem képzetlen emberi haderőként. Ennél azért lehetnél okosabb...
2022. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%
16: Hát jah amúgy... Az atomfegyverek korában?
2022. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!