Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leggázabb/ legfurább privát...

Leggázabb/ legfurább privát levél, amit gyakorin kaptál és nem tudtad, hová tenni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

sok gyökér volt aki írt rám, volt aki fenyegetett, hogy megöl, meg hogy koncolna fel, a másik csak azt mondta egyek xart és hasonlók


viszont amit elég komolyan vettem az amikor valakivel beszélgettem pár üzenetet egy este és másnap pár olyanokat írt, hogy szerelmes belém és társai


régen kint volt a nevem és több kérdés alatt is írtam válaszban, hogy tetszik a teltebb alak, erre ő írt rám, hogy hazudok, mert ő telt és mégsem kell nekem

mentális elég sérült volt szegény


főleg miatta vigyázok nagyon a személyazonosságomra és arra kinek milyen infót adok ki magamról

ő tipikusan az az eset akiről eltudom képzelni, hogy hazáig követ és utána zaklat nő létére

2022. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 NTBS ***** válasza:
62%
Amikor nem nekem küldték, hogy milyen egy kikapós nő vagyok. Pedig Férfi vagyok.
2022. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Amikor egyik válaszomban leírtam, hogy x éve együtt vagyok már a párommal, és ő az első mindenben, akkor kaptam egy privátot, hogy mekkora r1banc vagyok.... :DDDD
2022. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Politikai rovatból Óvadóc szokott nekem eszement baromságokat írni, miközben okosnak képzeli magát. Az a vicces, hogy egy másik hozzászólásom alapján meg egyértelműen ismerkedni akart velem. Egyszer se válaszolok annak az idiótának, mert még azt se akarom, hogy a felhasználónevemet tudja, nemhogy az igazit.


A sértegetős, gyalázkodós szinte természetes, unalmas. Akkor vicces csak igazán, amikor ezt teli helyesírási és fogalmazási hibákkal írják.

2022. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Női egészség témakörben válaszoltam egy kérdésre. Utána privát üzenetben intim dolgokat kérdezett valaki. Nem válaszoltam, kis idő múlva újra próbálkozott.
2022. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

na srácok bővül a kör


most irkál nekem egy ember akiről nem tudom troll e vagy tényleg ennyire hülye


privátban előadja a szektás hülyeség, hogy az úr így úgy, már 2 nickről is írt, mert 3 percig nem válaszoltam

itt tiltottam le, nem tudtam komolyan venni


az is gáz, ha komolyan gondolja, talán még nagyobb, ha trollkodik

2022. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
egyszer valami gyerek rámszállt, mert meg mertem írni neki, hogy ilyen helyesírással és teszetosza cselekvésképtelenséggel nem kell az oxfordról álmodozni, főleg ha már elmúlt nyolc éves (tényleg nem voltam biztos benne hogy nem egy tilosban járó apróság-e), meg egyszer valami totál random kérdés miatt rám írt egy srác, hogy akarok-e ismerkedni vele (benne volt a kérdésben az egyedül szó, meg hogy nő vagyok, de valami olyasmi tematikában, hogy 16 éves korom óta vigyázok egyedül az unokahugaimra, talán.) mondjuk mikor mondtam neki, hogy szerintem nem nekem szánta, bocsánatot kért, hogy nem nézte a kategóriát vagy a kérdést magát XD fura de legalább udvarias.
2022. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer valami őrült fazon szállt rám.


Alapból valami teljesen bagatell dolog miatt, megkérdőjeleztem a kérdező külsejét erre valaki elkezdett írni mindenfélét.


Röviden a lényeg az volt, hogy én csak csóró, panellakó proli vagyok. Szakmunkás, gyári munkás, stb. Soha nem lesz se diplomám, se lakásom, se semmim.


Az illető meg osztotta az igét, hogy ő Budán él, otthonról dolgozik, átlagon felül keres, több ingatlanja van. És olyan kapcsolatai, politikusok, hírességek vannak amik nekem soha nem lesznek.


Ja és grátiszban éppen a csodaszép párjával rajtam röhögnek.


Mert nyilván egy befolyásos jól kereső ember a csodaszép párjával gyakorizik... :D


Egy idő után teljesen lejött nála a függöny és elkezdett fotókat küldeni, hogy a Macbookja többet ér mint fél évi fizetésem, kitett rá valami 2 millió kápét és azzal hencegett meg képernyő mentést hogy valami 9 millió forint van a bankszámláján.


És olyanokat írt, hogy "de megnézném most mennyire irigykedsz, meg hogy "úgy imádom szívatni a hozzád hasonló csórókat" Brutálisan agresszív volt.


De az ilyennel mit kezdesz?


Kezdjek el neki képeket küldeni a saját laptopomról ami szintén 4-500 ezres?

Küldtem volna én is arról képeket mennyi kp-m van, mennyi befektetésem? :D


Mi értelme lett volna?


Amúgy is mennyire értelmes ember az, aki 9-10 milliókat tart parlagon a számláján meg a párnája alatt otthon?


Őrület mennyire súlyosan sérült emberek vannak itt.

2022. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Elkezdtem beszélgetni egy pasival aki verseket írt nekem.

Fura volt meg nekem egyébként sem jön be az ilyen udvarlás

2022. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy tudtok odáig eljutni, hogy valaki "rátok száll"... Én eleve tiltom, ha az első üzenete rosszindulatú.
2022. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!