Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leggázabb/ legfurább privát...

Leggázabb/ legfurább privát levél, amit gyakorin kaptál és nem tudtad, hová tenni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 15:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy muzulmánokkal kapcsolatos kérdésre válaszoltam, a lehető legnormálisabb és legsemlegesebb hangon, egyedül a Koránban is leírt szöveggel.

Egy hapsi a legalpáribb módon bigott, ócska és elvakult katolikusnak titulált (ateista vagyok!), és megmondta, hogy hova menjek, és mit kapjak be.

Letiltottam.

2022. márc. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azért kaptam egy terjedelmes kiosztást egy sráctól, mert nem szerettem volna vele találkozni 2 levélváltás után (amit amúgy ő kezdeményezett), ami szerintem teljesen érthető. Hosszasan, fröcsögve elhordott mindennek, majd a végén megköszönte, hogy az idejét raboltam.

Rögtön tiltottam, az üzeneteit pedig töröltem. Azóta nem válaszolok privátokra.

2022. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki írtam egy kérdést itt a gyakorin,"hogy hogyan legyek népszerű,persze hogy több haverom barátom legyen,mert nagyon szeretek barátkozni, erre ő valászként oda kommentált hogy Vágjam le a nemi szervem fejét,egy rozsdás késsel,én meg vissza szóltam hogy:Miért te kipróbáltad és azért adod a tanácsod,aztán jelentettem)


Még egy olyan történt ugyan itt,hogy segítségül írtam egy választ a kérdezőnek,erre egy másik válaszadó oda írta hogy én sértegettem,és súlyosan megfenyegettem hogy megölöm,hol ott semmi nem volt igaz

2022. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Amit nem tudtam hova tenni: egy időben egy csomó válaszhoz megkaptam kisebb-nagyobb időközönként azt a témában teljesen irreleváns üzenetet, hogy kb. "Bocs, tudom, nem a témához kapcsolódik, de közvélemény-kutatást csinálok: szerinted a férfiak miért szeretik az análszexet?"


Amik meg simán bizarrak vagy sértőek:


-"Feküdjél már le velem, biztos jobb vagyok az ágyban, mint a vőlegényed"


- ilyen "te vagy számomra az álomnő" meg "nagyon szimpatikus vagy, ismerkedjünk" jellegű üzenetek olyan válaszaimra, amiben csak a korom, a nemem írtam le és annyit, hogy szeretek moziba járni vagy szoktam blúzt hordani vagy hogy 156 cm magas vagyok.


- több olyan eset is volt, amikor pasas megpróbált belekötni a válaszomba, arra utalt, hogy buta vagyok, amikor meg álltam a sarat, akkor fel akrt szedni, és fel volt háborodva, amiért olyan tuskóval nem akartam leállni ismerkedni meg randizgatni, aki 2 levéllel előbb kvázi lehülyézett, amiért nem tudott olvasni, félreértett vmit vagy nem értett velem egyet


- rengeteg ruhafetisiszta perverz... használt bugyit, harisnyát keresők, bőrkabát-fetisiszták


- "Azt írtad, erősen nő a szőröd - ugye jól hallottam, hogy ahhoz jó méretes szerszám dukál?" (wtf?)


- válasz arra, hogy vki írta, hogy SOHA életében SEMMI kedvességet nem kapott nőktől, hogy ezt ebben a formában kétlem, nem volt egy tanár néni, óvó néni, női munkatárs sem, aki semmiben sem segített neki?: "Az nem számít te retek kuuuuuurva, az ilyenek miatt vagyok még szűz,. remélem, seggbeb... egy vagon szifiliszes cigány" (és hasonló jókívánságok vagy 5 üzenet erejéig


- olyan üzenetek, ahol próbálnak arról meggyőzni, hogy az olyan elvárásaim mennyire irreálisak és hülyeségek párkapcsolati téren, hogy az illetőnek legyen vállalható a helyesírása meg ne tartson birkának, agymosottnak meg hülyének azért, mert beolttattam magam... ill. az, hogy reméli, hogy megdöglöm meg nem lesz soha párom, amiért annyit írtam, hogy általában a nálam idősebbek tetszenek, és egy kezemen meg tudom számolni, amikor egy fiatalabb férfihez vonzódni tudtam

2022. nov. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ja, amúgy olyan is volt, amikor ugyanazzal a nickkel vki egyik nap egy hozzászólásom alapján ismerkedni akart velem, másik nap másik hozzászólásom alapján leigénytelenezett azért, mert nem szolizom.
2022. nov. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!