Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van abban logika, hogy valaki...

Van abban logika, hogy valaki azért nem akar külföldre utazni, mert „Magyarországot akarja megismerni”?

Figyelt kérdés

Egy idősebb ismerősöm mondta ezt még régebben. Pénze lenne rá, és belföldön rengeteget utazik autóval, de külföldre nem hajlandó menni.

Londonban volt talán egy hetet, meg azt hiszem, Szlovéniában.

Hozzáteszem nem beszél nyelveket, és magyar érzelműnek tartja magát.

Nem akarok ráerőltetni semmit, de sajnálom, hogy alig lát a világból valamit.



2022. márc. 3. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Az, hogy hová megyünk nyaralni, kirándulni, nem logikus, hanem érzelmi alapú döntés. Ami érdekel, ami tetszik, oda. Neki ez tetszik. Miért akarod átnevelni?

Amúgy, ha idős, akkor még inkább megértem. A hosszú utazás egyre fárasztóbb idős korban.

Ha meg nem beszél idegen nyelvet, még inkább érthető.

2022. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
"Ha egy kis virágban nem látod meg a világot akkor a világban sem fogod megtalálni a virágokat!"
2022. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Van. Miért zavar ez teged?
2022. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell megértened más ember logikáját ahhoz, hogy elfogadd a létjogosultságát. Ha neki így jó, akkor így jó.
2022. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Logika az, amivel ő megmagyarázza. Ha neki jó így miért sajnálod? :) Magyarországon is sok szép hely van, szerintem az arany középút a legjobb, egyszer belföld, legközelebb külföld, de nem vagyunk egyformák.
2022. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
65%
Én ugyan így gondolom...amíg nem ismerem a saját országom minden gyönyörű helyét addig minek menjek máshova. Majd amikor kipipáltam az egész országot utána jöhet külföld. Sokan azt hiszik hogy Magyarország unalmas nincs semmi érdekes pedig aztán az állam is le esett sokszor 😀
2022. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
#6: És mennyire leesne az állad, ha nem csak Magyarországon belül utaznál. Úgy leesne, hogy megsem találnád :D
2022. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6:


én egyszerre csinálom a kettőt: Magyarországot járom, de azért igyekszem évente 1x külföldre is menni.

nem igazán értem, a 2 miért zárja ki egymást bizonyos embereknél.

2022. márc. 3. 14:48
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
De miért KELL külföldre menni? Nem kötelező. O nem akar. Mi a probléma?
2022. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell őt sajnálnod, és nem kell beleszólni az életébe...


Lehet úgy is boldog, hogy azokat a távoli helyeket csak a tv-ből ismeri...

2022. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!