Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi annak az oka, hogy meleg...

Mi annak az oka, hogy meleg férfi videósok (pl.Zshowtime) kommentmezőjében rengeteg a női kommentelő?

Figyelt kérdés

Hetero férfiak csatornáin meg alig van női néző és kommentelő...

Ilyenkor a nők a meleg férfira nőként, nem potenciális dugópartnerként tekintenek? Ezért olyan közvetlenek velük szemben? Tudják, hogy a meleg férfi nem próbálkozik be náluk? Persze erre igen a válasz.



2022. jan. 3. 12:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Én nőként nem az alapján választom meg, milyen videósokat nézek, hogy kivel haverkodnék a való életben / ki akarna velem az általam nézett videósok közül szexuálist kapcsolatot létesíteni és ki nem, hanem a tartalom miatt. Nézem Zshowtime-ot meg pl. a Partizánban Gulyás Marcit, de akkor is nézném őket, ha heterók lennének, mert azért nézem őket, mert szerintem hiánypótló, amit csinálnak és fontos dolgokról beszélnek kifejezetten jó produkciós minőségben, főleg a Partizán. Ettől függetlenül nézem pl. Szirmai Gergőt is, pedig ő hetero, meg a CultureGeeks csatornát, ahol Bencéről meg hirtelenjében nem is tudom, milyen a beállítottsága, de igazából magasról teszek rá. Nem az a lényeg.
2022. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Saját magadnak megválaszoltad a kérdést! Én azért kedvelem a meleg férfiakat, mert nagy átlagban kulturáltak, lehet velük beszélgetni és ami számomra a legfontosabb: nem akarnak 2 percenként megfarkalni!
2022. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem durran el az agyuk és nem vesznek mindent célzásnak, mint a heterok többsége
2022. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a polkorrekt, jóemberkedő póz imponál a nőknek, amit például Osváth meg Gulyás is képvisel.


#2


Komolyan előfordult már, hogy egy hetero vlogger kiakart mászni a képernyőből és szándékozott "megfarkalni"?

2022. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Miafasz.....

Nem..

Nem hiszem hogy pont a női nemre lenne jellemző, hogy minden létező ellenkező nemű heterora potenciális dugópartnerként tekintsen.

A hetero férfiaknak egészen egyszerűen általában a szintén hetero férfiak a célközönsége, hozzájuk szólnak első sorban és nehezen azonosulnak más szemszögekkel mint a sajátjuk, még akkor is, ha olyan témákról beszélnek amik mindenkit érintenek.

A nőknek és meleg férfiaknak nem adatott meg az a luxus, hogy az ő nézőpontjuk legyen az alap, így (megint csak nagy általánosságban) képesebbek olyan sokféle közönséget megszólítani, ha akarnak.


Mellesleg az olyan hetero férfiaknak akik szintén képesek erre, van egy rakás női rajongójuk/kommentelőjük. Legalábbis így vettem észre.

2022. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

"Ilyenkor a nők a meleg férfira nőként, nem potenciális dugópartnerként tekintenek?"


Mert aki egy heteró nőnek nem potenciális dugópartner, az kvázi nő. És csodálkoztok rajta, hogy nem vevők erre a nők... Alapból hogy jön a szex a közéleti témákhoz?!

2022. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Most meg ezt a gyűlölködő, mások halálát kívánó, szintén meleg Homonnay Gergőt gyászolja rengeteg nő a Telet és a 444 kommentfalán.

Hetero férfi esetében nincs ilyen.

Szerintem a nők a meleg férfiakat nőként kezelik, ezért van ez.

Nem kell attól tartaniuk, hogy a meleg férfi bepróbálkozna náluk.

2022. jan. 3. 13:04
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Akkor mellékesen elárulom, hogy miért olyan gyakoriak a meleg férfiak és nők közötti barátságok : mert mindenek előtt emberként tekintünk egymásra. Nincs a kapcsolatunkban semmi szexuális vagy romantikus, és az irigység se jellemző, mert kicsi a keresztmetszete a célcsoportjainknak az előbbiek terén. Egyszerűen egymás személyiségéért, humoráért vagy intellektusáért kedveljük egymást. Tudom, az átlag heteró férfinak nehéz felfogni, hogy a nők szextől függetlenül is értékes társaság tudnak lenni.
2022. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem a nők a meleg férfiakat nőként kezelik, ezért van ez."


Hányszor írod még le, hogy számodra egy nő mindig csak egy potenciális dugópartner marad? És miért csodálkozol rajta, hogy ez nem tetszik a nőknek? 💀

2022. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekem van igazam. :D

Mi férfiak szeretünk nőkkel szexelni. Főleg különbözőkkel. Miért baj ez? :D

10-szer akkora a tesztoszteronszintünk, mint a nőknek. Ez van.

2022. jan. 3. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!