Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elvesztegetett évek..mennyire...

Elvesztegetett évek..mennyire késő művelődni 28 éves korban? Ha csak pár évvel korábban kezdem, nem itt tartanék. Bűntudatom van.

Figyelt kérdés
Annyira máshol is tarthatnék.Persze jobb később, mint soha. Eddig lefoglaltak a tanulmányaim, munka stb. Nem is annyira volt igényem rá. Annyi ,de annyi lemaradásom van. Pedig érdekeltek dolgok anno is, de felszínesen, sosem jártam annyira utánuk. Most viszont annyi mindent akarok, és annyira türelmetlen vagyok magammal. Nem tudom, hogy kezeljem ezt az egészet.
2022. márc. 4. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
nm keso mvelodni rn 33 vok és tuduok
2022. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

A bűntudat sztem az egyik legfeleslegesebb érzés, hiszen szinte sosem old meg semmit, sőt... Csak lefagy tőle az ember, képtelen tovább lépni a múlton és változtatni.

Az többes segít ha nem a múlton rágod magad, hanem elképzeled, hogy hol fogsz tartani 10 év múlva, ha most belekezdesz abba ami érdekel. Ha meg feltétlenül valami negatívra akarsz gondolni, de olyasmire, ami ösztönöz, és nem pedig felemészt, akkor gondolj arra, milyen lenne 38 évesen így érezni. Vagy 48 évesen. Gondolom szar, és hülyének néznéd a mostani énedet, amiért "túl későnek" érzed a változtatást.

2022. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy sohasem késő. Pl a nagynéném 6-7 évvel ezelőtt tette le az érettségit és idén lesz 49 éves, szerintem soha nem késő. Én 30 éves férfi vagyok és le akarom tenni az érettségit, 10 osztályt elvégeztem, egy általános és előkészítő szakiskolába jártam, ami 10 osztályos és csak két évet kell járnom középiskolába, utána egyetemre akarok menni és jogász vagy ügyvéd szakon akarok tanulni.
2022. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!