Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van 1 újévi fogadalmad, ami...

Van 1 újévi fogadalmad, ami még kitart?

Figyelt kérdés
Ha igen, leírnád így anonim, mi az?

2022. márc. 5. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, nem van és nem is lesz.
2022. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Fogyás. Szépen lassan megy le, így is volt tervezve. 92rol indultam, 78 vagyok. Első cél a 80 volt, második a 75, a végső 70 lesz, ha sikerül.
2022. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Itthoni pilátes eddzések. Sokat javult a testtartásom, és sokat enyhültek a fájdalmaim (már sokszor akadályozott a napi feladatok ellátásában), így ez eléggé motivál. Plusz jobban is nézek ki tőle, de ez mondjuk mellékes, a lényeg, hogy már tényleg elviselhetetlen volt a gerinc fájdalmam, és ez szinte teljesen megszűnt február végére.
2022. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mindennapos, minimum félórányi aktív nyelvtanulás.
2022. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
asz, hogy találok egy normális munkahelyet.. keresem, de már kezdem feladni a reményt, hogy létezik ilyen egyáltalán.
2022. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz, tavaly december 18 kezdtem el testépíteni, de Szilveszterkor mégegyszer megfogadtam hogy nem hagyom abba, azóta is edzem rendszeresen. :) Barátnőm meg én is már látom a változást, még nem nagy de látszik. 28/F
2022. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 evesen volt eloszor es utoljara. Viszont ha valamit elkezdek es abbahagytam, merem folytatni. Nem lelkesedem azert, hogy utana zerora lemenjen. Merek esendo lenni.
2022. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Igen, hogy újra pozitív leszek, ha szétisszxpatnak akkor is, elkezdek újra edzeni, egészségesen eszem.
2022. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!