Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem írnak vissza azok,...

Miért nem írnak vissza azok, akik levelezőtársat keresnek?

Figyelt kérdés
Nap, mint nap olvasom a jajveszékelő segélykéréseket, panaszkodásokat. Barátot, levelezőtársat kereső emberek egy "szia" után már nem hajlandóak vissza se írni. Legtöbbnek ha ír az ember, egyáltalán nem is válaszolnak. Mit várnak ezek az emberek akkor?

2022. márc. 7. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Mit lehet egy sziára írni?
2022. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint ők írnak egy sziát :D És utána már nem válaszolnak.
2022. márc. 7. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem volt egyértelmű. :-) Nem kell foglalkozni velük.
2022. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Rám is szoktak írni elég gyakran,"szia miujs?" és semmi válasz,örökre eltűnik.
2022. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 12:10

igen ezt mondom én is... nem arról van szó, hogy egy pár nap beszélgetés után kirajzolódik, hogy esetleg nem azonos az érdeklődési körünk és nem jönnénk ki jól, hanem arról, hogy még esélyt se adnak a beszélgetésnek. Nem úgy tűnik, mint aki annyira kétségbeesetten magányos lenne.

2022. márc. 7. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
5-ös igen valószínűleg ez lehet az egyik megoldás amit te magad is mondasz, akkor éppen már nem magányos. Lehet éppen levezelésben van már pár emberrel aki megelőzött téged időben. Vagy esetleg olyan témát írt már az elején a levelezőpartnere amire egyből lecsapott. És az utólag érkező üzenetekkel, emberekkel már nem foglalkozik. Szerintem ha fontosnak tartod őt valamiért, próbálkozz meg vele később is hogy ráírsz mégegyszer, de véleményem szerint aki ennyire nem becsüli meg embertársait hogy az ő kérésére író embernek visszaírjon, ott nem vesztesz sokat ha hanyagolod őt, és talán érdemesebb mást keresned.
2022. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a férfi csak nőt akarna levelezőnek, így ha egy hapsi vs. hapsinak ír, így lezár. Vagy rájön a személy, hogy fel kell akkor fednie magát, a problémáit.
2022. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
Nem feltétlenül keres,ebben a kategóriában,nő férfit és fordítva. Férfiként,férfivel is tudnék levelezni. Például a Reál Madridot vagy az FC Barcelónát kedveli? Akkor a Bayernt vagy a PSG-t stb. Még szex kategóriában is leveleztem,egy,az enyémtől eltérő,nemi identitással rendelkezővel. Nyilván,hogy mind a ketten fújtuk a saját passzátszelünket. Szerintem,így problémás,hogy csak levelezünk. Mindketten budapestiek voltunk,így javasoltam,hogy személyesen próbáljuk a saját álláspontunkat megosztani a másikkal. Olyan felnőtt klubba hívtam,ahol az én álláspontom a többségi,de tudomásul veszik az ettől eltérőt is. Mondvacsinált okokkal,nem mert találkozni velem. Én,nem féltem találkozni vele. Amennyiben kérdés,az enyém a hetero,övé az ettől eltérő. A kérdésre visszatérve,egy magát 37N,azt írta,hogy szeretné,ha több férfi ráélvezne! Írtam neki privátot,ahol kiderült,hogy ezt férfiként írta. Érthetetlen,hogy ebben mi a jó?
2022. márc. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!