Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik volt az eddigi legjobb...

Melyik volt az eddigi legjobb és legrosszabb évetek?

Figyelt kérdés
Kommentben írjátok le azt is, hogy milyen események történtek veletek. Köszönöm. 🙂

2022. márc. 7. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

2020-2022: Legrosszabb.

Az általánis iskolás éveim voltak talán a legjobbak

2010-2013 között.

2022. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
A legrosszabb évem az 2018 volt, amikor mamám meghalt. A legjobb éveimet nem tudnám kiemelni, mert minden évben van valami jó dolog aminek örülök.
2022. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2005-2006 legjobb.

Legrosszabb: folyamatban van, mindig változik.

2022. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

A legjobb évem 2017 volt, első diákmunkám akkor szereztem, ezzel együtt még jó pár pozitív élményt és tapasztalatot is. Sok tartós barátságra tettem szert, nemcsak a munka miatt, sokukkal még a mai napig aktívan tartjuk a kapcsolatot.

A legrosszabb viszont kétségkívül 2021 volt. Kudarc, kudarc hátán ért, sajnos az élet valamennyi területéről, méghozzá nagyon kicsi idő leforgása alatt. Depresszió és szorongás alakult ki, amit az idei év elejére sikerült csak kikúrálnom magamból. Nehéz is volt, de az önsajnálattal nem segítettem eleinte valami sokat magamon.

2022. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb 2014-2015, legrosszabb 2018
2022. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Legjobb:

2000-2003 környéke a család, a nyaralónk és az ottani játszópajtás miatt.

2021, mert kezdett beérni az elmúlt évek szo... szenvedésének gyümölcse, sokat sportoltam és nagyon mozgalmas volt a nyár és az ősz.


Legrosszabb 2006-2011, elhalálozások, szakítások a családban, nyaraló eladása, betegségeim előjövetele, autizmusom miatti szenvedés.

2017 gyász, hirtelen nyakamba szakadt önálló élet, lakótárs, aki tartozott nekem, de legalább én mosogattam rá is (tanultam, dolgoztam, ő semmit se csinált), fogyó pénz, fogproblémák, abszolút időhiány


2019 azt éreztem, semmilyen küzdelmem nem vezet célra

2022. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, 2016 előtt csak rossz éveim voltak, depressziós, visszahúzódó voltam, rossz családi háttérrel, nincstelenül. Tanulmányaim is félbe maradtak.


2016-tól elkezdtem dolgozni, haladtam is előre. Szerintem a csúcs nekem 2018-2020 közötti időszak volt. Lett jogsim, céljaim, egészen jó fizetésem.


Még a Covid első lezárásos évében is sokfelé jártam, illetve sok barátommal találkoztam, rengeteget "kilógtunk" túrázni az erdőkbe, stb. Kifejezetten pozitív voltam.


Viszont az utóbbi 2021 vége - 2022 időszak eddig szar.


Úgy érzem újra céltalan, depressziós lettem.


A családommal eléggé megszűnt a kapcsolat, a baráti társaság is kezd szétszéledni. Illetve vettem egy lakást ami sokkal inkább kényszer vásárlás volt mint álmaim lakása.


A munkahelyem is teljesen megrekedt vele együtt én is. És úgy érzem, sehova nem jutottam csak egy sima csóró panellakó vagyok hitellel és unalmas mókuskerékkel.


Legrosszabb, hogy eddig mindig volt projektünk, mindig volt mit csinálni, új emberek, új kapcsolatok jöttek. Ezzel szemben most 1,5 éve stagnál a cég én meg irodában vagyok ami körülbelül olyan, mintha börtönben lenne az ember, lusta, egésznap semmit sem csináló, demotiváló munkatársakkal.

2022. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legjobb: 2019 május-2020 augusztus

Legrosszabb: 2020 augusztus-jelenleg is tart

2022. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!