Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Mi volt az eddigi legrosszabb munkahelyed, munkatapasztalatod ? Mi volt a legjobb ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Legrosszabb egy olyan hely volt ahol a főnök állandóan politizált és mikor megtudta, hogy engem nem érdekel a politika direkt azért is csinálta. Egy másikban az alkoholista munkatársam meg akart verni félig részegen, mert bekattant az agya mikor rászóltam, hogy nem kéne ennyit inni és használhatatlan a munka amit produkál. Hamar szétváltak útjaink.

A legjobb, amiben most is dolgozom még az egy 6 órás munkahely ahol megkapom a rendes 8 órának való fizetést. Azért ez elég nagy kincs itthon.

2021. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szárnyas feldolgozó.
2021. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb a mostani, egy full cigany falu altalanos iskolajaban tanitok putris drogos cigokat. A legjobb meg elotte volt, egy egyhazi konyvtarban antik konyveket digitalizaltam. A penz nagyon keves volt, de egesz nap egyedul voltam, nem ugraltattak, tudtam egy csomot logni, igazi alommunka volt.
2021. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A legrosszabb a Magyar Posta volt.Nem a kézbesítéssel volt gond,hanem azzal hogy ügynöki munkára voltunk kényszerítve mellette,biztosításokat kellett ajánlani az ügyfeleknek meg különféle egyéb termékeket árulni.Napi szintű ba.zogatás volt emiatt,folyton el lett mondva hogy nulla amit csinálunk,zsaroltak azzal,hogy ha nem lesz meg az értékesítési terv akkor leveszik az óránkat és dolgozhatunk hat vagy hét órába.Írásbeli jelentésekben kellett megindokolni hogy miért nem tudjuk hozni az elvárt szintet.Az önbizalmamat teljesen lenullázták,a önbecsülésem romokban volt,az életbe teljesen belefásulva jöttem el a cégtől.Öt éve dolgozom Németországban egy gyárban,műhelyautók egyedi belső berendezését kell összeszerelni 3D-s tervek alapján.Nehéz volt megtanulni de csak beleszoktam végül,ez az első munkahelyem ahol tényleg jól érzem magam.Akkor megyek ki vécére,kávézni amikor akarok,nem szólnak semmiért ha a munka jól el van végezve.A minőséget megkövetelik de az adott fizetésért ez teljesen jogos is.Ezen tapasztalat tükrében nagyon bánom már azokat az éveket amit a postánál,abban a toxikus környezetben töltöttem.Gyakorlatilag a semmiért, mert a fizetés amit ott adtak az csak a vegetáláshoz volt szűkösen elég.Ba.zódjon meg az egész posta ott ahol van.
2021. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
A munka jó volt, a főnök volt szar. Sokat hazudozott, szart kavart a dolgozók között, hogy a saját idióta hibáit elfedje. Emellett sose fizetett időben. Egy évig bírtam aztán otthagytam. Én még elég kitartó voltam, sokan pár hónap után leléceltek.
2021. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 cukikutyus ***** válasza:
100%

Legrosszabb:

Kozmetikai csomagolóüzem,Bp.A régiek nem szóltak az újakhoz.A főnök fölényes volt,és folyton ideges.Öltözőszekrény és ülőhely az ebédlőben szintén csak a régiek kiváltsága volt.

Átlagosan 3 napot marad meg ott egy új ember.Én 1 hónapig bírtam,szerintem rekordot döntöttem :D


Legjobb: Elektronikai cég,Kispesten.Könnyű,ülő munka,rendes főnök,jó fizetés,kevés kolléga.6 évig csináltam,de besokalltam a sok utazás miatt(napi 3 óra hossza) és sajna otthagytam...

2021. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Dunaharaszti Cocacóla hungary gyár multipack csomagoló pack.

Igazi rabszolgamunka 12 órában kőkemény nonstopp fizikai szalagmunka 400% on és mindezt aprópénzért.

6 / 8 zsugorcsomagolt 2l (2,5) es kólákat kellett újracsomagolni. Dobálni lell fel a raklapról a futószalagra, míg egy másik valaki vagdalja le a fóliát a palackokról. Ha belevág a műanyagflakonba és az elrobban tiszta kóla vagy nyakig. És tiszta izzadság.

Rettenetesen monoton. A szünet eltelik mire kiérsz a csarnokból, de tökmindegy mert úgy se tudsz egy padra se leülni 10 percre hogy kifújd magad. Engem akkor rugtak ki mikor fogtam a halomból egy kólásrekeszt és ráültem hogy az egész napi ácsorgás után valamelyest pihentessem a bokám.

Na ezt a munkahelyet nem sajnálom! Voltam napszámba meg minden de ez nem embernek való.

Volt egy kigyúrt börtöntöltelék kollegám ő a 4 ik nap azt mondta inkább visszamegy a sittre, mert ott jobb. (Ez nem vicc!)

2021. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cukikutyus ***** válasza:
100%

Jk9 Szigetszentmiklós

Családbarát& állatbarát munkahely egy igazi állat főnöknővel.Alacsony ,köpcös,nárcisztikus személyiség,mint egykori híres diktátor női megfelelője.

Ott a fagyi és a galamb elve érvényesül: Ha nem nyalsz,repülsz!

A munka tök jó,de ha nem dícséred a boszi frizuráját,öltözékét,és nem vagy hasonló őhozzá,netán fiatalabb és szebb merészelsz lenni,akkor nem lesz hosszú távú maradásod.

Én így jártam,2 hónap után mehettem...se nem hódoltam be,ráadásul a 18 évvel fiatalabb vőlegényem rendszeresen várt rám a munkahely előtt,amitől veszettül irigy lett a vén satrafa.

2021. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy optikaban dolgoztam, ahol megtiltottak hogy parfumot,sprayt vagy kezkremet hasznaljak es illatos oblitovel, mosoporral vagy bármivel aminek illata van mossam a ruhaimat, persze ugyanez vonatkozott a tobbi kollegara is, mert a fonok nem szerette az illatokat.

Mikor pakoltam ki a taskambol, annyira sem vehettem elo a telefonomat hogy letegyem az asztalra, vagy megnezzem mennyi az ido. Csak akkor telefonalhattam ha arra engedelyt kertem a fonoktol, es meg is adta. Pl ha beteg volt az egyik szerettem, es erdeklodni akartam a hogy leterol akkor fel kellett hivnom elotte a fonokot, persze ceges telefonrol hogy telefonalhatok-e a beteg családtagomnak.

Fel is mondtam onnan, mert mindennek van hatara. Nem lehet hogy egy fonok olyan szinten uralkodjon barki felett, hogy a szemelyes higeniajaba is belekosson. Apropo, a csalad az elso!! Minden helyzetben!! es nem azert elek hogy dolgozzak, hanem a csaladomert es azert dolgozok hogy eljek. Es a ketto nem ugyanaz.

2021. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!