Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi időbe tartott "felépülni"?

Mennyi időbe tartott "felépülni"?

Figyelt kérdés
Negyed év volt 1 hastáji műtétem sérv formájában. A műtét napján sem fogtam fel lelkileg a dolgokat, így aggódás nélkül bementem a műtőbe, de az utána levő 1hét ameddig fájt az a rész, számomra picit borzalmas volt és megmaradt bennem és ez miatt nem merek semmit se edzeni sem, mert félek hogy esetleg újból kialakulhat, de kellene... Ti hogy voltatok ezzel?
2022. márc. 8. 06:09
 1/1 Xira válasza:
Mozgáshoz szokott szervezettel nehéz lesz lustának lenned. De most már muszáj. Készülj fel arra hogy mindenki téged fog ki szolgálni légy főnök aki másokat edz. A lustálkodás sokkal egészségesebb mint a test mozgás én általános iskola óta ki írattattam magam minden testnevelési óráról és minden mozgás alol. Mert megtehettem. Azóta sem voltam orvosoknál de még korházban sem.
2022. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!