Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm depressziós, és...

A barátnőm depressziós, és próbálok neki segíteni ahogy csak tudok, de nekem ez már nem megy. Nem rég sikerült nekem is "felépülnöm" úgyahogy, de most megint kezdek visszaesni a barátnőm miatt. (Fáj kimondani, de ez az igazság. ) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarom elengedni a kezét, de úgy érzem ha nem teszem, én is csak gurulok vele a mélybe, és nem is tudok segíteni. Már annyi mindent próbáltam:( Nem megy ez nekem:( Mit tegyek?
2016. szept. 5. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Te csak magadban létezel, ahogy ő is csak magában.

Nyugodtan segíthetsz neki, ha ő állapota nem befolyásol téged... De ez csak rajtad áll. Ne hagyd, befolyásoljon s minden okés lesz.

Ha hajlandó változtatni, változni akar, írj rám s segítek neki, akár neked ha kell.

2016. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyan ilyen helyzetben vagyok most csak én a barátommal. Folyamatosan egyre jobban visszaesek én is és hiába szeretem nem akarom ezt. Nehéz döntés de azt nézd ami a te lelki egészségednek jobb.
2016. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!