Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire rendszerezed az...

Mennyire rendszerezed az idődet, mindennapjaidat? Mennyire vagy tervező típus?

Figyelt kérdés
Vagy inkább spontán ahogy esik, úgy puffan típus vagy? Én igazából egy lusta, rendszertelen ember vagyok. Mondjuk ki here szinten élek!

2022. márc. 8. 15:26
A kérdező szavazást indított:
5
4
3
2
1
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A munka, az egyéb feladatok, és szabadidős programok már eleve adnak egy rendszert.

De vannak szokásaim. Pl. Ugyanazon a napon takarítok általában, ugyanazon a napon megyek sportolni majdnem minden héten.

2022. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös, aki nagyon szervezett és az 1-es, aki teljesen spontán? Vagy pont fordítva?
2022. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: 5-ös ha totálisan tervező alkat vagy, az 1 pedig a totálisan spontán típus.
2022. márc. 8. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát fix munkaidőben dolgozok, és az alvásigényem kb állandó. Az a néhány órácska ami marad, nem nagy kihívás hogy megszervezzem.
2022. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben is totál végletes vagyok, mint mindenben. Példa: utazások, főleg, amikor el tudok menni valahová egyedül, tehát csak rajtam múlik a szervezés és az időbeosztás. A szállást, repjegyet, transzfert hónapokkal előre lefoglalom, a szervezett programot (pl. hajóút, idősávos múzeumi belépő, különleges étterembe asztalfoglalás stb.) is azonnal lefixálom és befizetem. Az ezek mellett fennmaradó időben viszont van, hogy fél napig csak döglök a szállás erkélyén, vagy épp teljesen céltalanul bolyongok az adott városban, ha az esik jól. Volt, ahol annyira megtetszett az óváros, hogy másfél óra hosszat mentem az egyik utcán odafelé, a következő párhuzamoson vissza, a harmadikon megint oda, a negyediken megint vissza és így tovább :DDD És ha az ilyen "hú, de szép az a környék, inkább arra megyek" típusú időelcseszések miatt kimarad valami *kötelező* látnivaló, azt se bánom.
2022. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Sose tervezek, lusta ember vagyok, elvagyok én így is, fekszek egész nap

Ha meg tervezek sokszor nem úgy történik ahogy várom, nincs értelme

2022. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én olyan egészséges szinten tervezek.


Amikor a lakás felújítást kellett nyomnom mert be kellett költözzek, akkor igyekeztem előre tervezni, organizálni a dolgokat, másképp nem is lehet.


Munkában is nagyjából megtervezem mikor mit csinálok meg minek fogok neki. Vagy ha megyek hétvégén kirándulni akkor nyilván utánanézek mikor kell indulni, hogy érek haza stb.


De nem esek túlzásba, hogy 7:00 Felkelek 7:10 Fogat mosok, 7:30 elindulok 8:00 beérkezem, iszom egy kávét, stb.

2022. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!