Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire teletetovált emberekne...

Ennyire teletetovált embereknek milyen a megítélése, átlagos környezetben?(Értelmiségiek kivételével)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Átlag embernek, ennyi tetoválás ami rendelkezik is valami tartalommal az nem 2-3 év, a fényképeken szereplők lehet többet ültek le mint amennyit egy magyar végig dolgozott egyetlen munkahelyen.


2022. márc. 9. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom. Én nem tetoválás alapján ítélek meg embereket. De lehet én vagyok csak ilyen ufó….
2022. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Ezek még tetkó nélkül is ocsmányak.
2022. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Lehet te is az vagy 🙃
2022. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

“a fényképeken szereplők lehet többet ültek le mint amennyit egy magyar végig dolgozott egyetlen munkahelyen.”

Mármint a sitten vagy hol?

Teljességgel értelmezhetetlen a magyarázatod.

A tetoválásokat meg a tetoválóművész készíti, szóval ebben max neki van nagy munkája.

2022. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#1

Az a baj hogy nem mindegy hol, és mennyi, magyarország eleve elmaradott ország, így két lehetőség van nem csináltatja meg azt amit szeretne oda ahova akarja, vagy tartva az elutasítástól inkább elengedi.

2022. márc. 9. 21:24
 6/17 A kérdező kommentje:

#4

Igen, börtönben.

Nem a munkásság, és mennyiség a lényeg hanem a tartalma, mondanivalója.

2022. márc. 9. 21:26
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Vagy lefossa ki mit gondol. Az nem lehet opció?

🤷🏼‍♀️

2022. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezekről az "emberekről" tetkó nélkül is ordít, mint a sakál, hogy valamennyit biztosan ültek már. Elhiszed?
2022. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

Tetkó nélkül?

Ők latin ajkúak, de ettől függetlenül, rám is úgy néznek mint egy nem dolgozó, problémás emberre aki csak dolgozgat, hogy ha ők ennyire levágósak, akkor én milyen lehetek? Jó, szeretem ezt a réteget, a zenéket de komolyabb dolgok sosem voltak emiatt.

2022. márc. 9. 21:32
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, én láttam már össze vissza tetovált, de igényesnek, értelmesnek kinéző embereket, de ezek így ránézésre kolumbiai drogbáróknak néznek ki. De lehet hogy túlbecsültem őket.
2022. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!