Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A haj mennyire meghatározó,...

A haj mennyire meghatározó, hogy valaki jóképű-e?

Figyelt kérdés

Most hátközépig érő hajam van és két lány is megjegyezte egymástól függetlenül, hogy rövid hajjal kifejezetten jóképű voltam, de így nem igazán?

Ezek szerint jóképűnek nem születni kell és ha levágnám a hajam, újra jóképű lennék?



2022. márc. 10. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokat számít a haj, hogy neked hogy áll a hosszú, én nem tudom.
2022. márc. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát a fejem ovális, úgyhogy elméletileg minden hajnak passzolnia kéne hozzám.
2022. márc. 11. 00:08
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, sokaknak jól áll a rövid haj, de azzal ugyanígy ápolni kell, igazítani
2022. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

A legtöbb férfinek nem áll jól a hosszú haj, ahogy a legtöbb nőnek nem áll jól a rövid.


Egy vékony srác, akinek nem nő szakálla, tud jól kinézni rövid hajjal, tud férfias lenni, de hosszú hajjal abszolút nőies benyomást kelt, ráadásul sok hosszú hajú férfinek undorító a haja (kócos, töredezett, korpás/zsíros).

2022. márc. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk szép egészséges a hajam, viszont nincs arcszorzetem. Lehet bejelentkezek a fodrászhoz, ha nem jó a rövid, majd visszanő úgyis
2022. márc. 11. 15:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Btw, szerintem a legtöbb nőnek is gusztustalan a haja, nem gender függő
2022. márc. 11. 15:58
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy most sokan le fognak szavazni, de szerintem a fiúk 90%-ának sokkal jobban áll a hosszú haj. (Ezalatt olyan hosszúságot értek, ami női hajnál is hosszúnak számít.) Hozzáteszem, ez stílusfüggő is. Tehát az ilyen zsíros, hátul összefogott hajú, régi szemüvegkeretes rocker csávók nagyon nem jönnek be, de a "vikingek" meg kifejezetten. Szerintem aki alapból férfias, annak még inkább kiemeli ezt a tulajdonságát.
2022. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7hát a viking hatashoz kéne szakáll, meg én általában osszefogom, mert különben belefujja a szél a szemembe, úgyhogy lehet inkább a vágás mellett döntök, de még várok egy két hetet vele
2022. márc. 12. 18:54
 9/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
90%

Ez egyénenként változó lehet szerintem. Ismerek hosszú hajú pasit, akinek még szakálla és dús szemöldöke is van, de csajos alkat és egyáltalán nem erősíti ez sem a férfias hatást nála, épp ellenkezőleg. Hiába van szőrzete, az a haj borzalmas, csak úgy van a fején, túl sokat nem törődik vele, úgyhogy az sem mindegy szerintem, hogy milyen fazon és mennyire ápolt. Viszont láttam a srácról rövidebb hajjal is képet, fiatalabbnak tűnt tőle, de az sem állt különösebben jól neki. De van olyan, akinél a félhosszú haj meg a kopasz fej is vonzó. Tudok olyat is, aki sokáig kopasz volt, aztán haja lett. Nem nagy, egészen kicsi, de már annyi sem állt jól neki.

Nehéz erre a kérdésre jó választ adni. :) Nem ismerünk téged, így nem tudunk véleményt mondani konkrétan rólad, hogy neked mi áll jobban. :) De akad, aki alapból utálja a hosszú hajú pasikat és azért mondja, hogy nem jó.

Mindig lesz olyan, akinek tetszel és nem tetszel így, ugyanez lenne a helyzet a rövid hajjal is. Te hogy érzed jobban magad? Ez a lényeg szerintem. :)

2022. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van valami különleges abban, ha egy srácnak hosszú haja van. Meg ez lehet, hogy fura, de kb 5-6 éve nekem nagyon tetszik ez a félhosszú haj (olyasmi hossz, mint Leonak van a Titanicban vagy, mint amilyen Timothée Chalametnek szokott lenni). Ha dús, ápolt hajad van és jól érzed magad vele, akkor ne vágasd le azért, mert a rövidet mások férfiasabbnak tartják vagy legalábbis megszokottabbnak. Ha hajat vágatsz, azért tedd, hogy te jobban érezd magad tőle. Sajnos így, hogy nem látunk, nem tudom megmondani, hogyan néznél ki jobban.
2022. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!