Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak akkor hogy ha...

Mit csináljak akkor hogy ha van olyan ember az egyetemen aki miatt rengeteget stresszelek,szorongok?

Figyelt kérdés
Nagyon látszik rajta hogy utal engem Pedig nem tettem ellene semmit sem .Már a tekinteten is látszik ahogy rám néz . Eddig 1x beszéltem vele , egy ideig kedves volt aztán teljesen átment tamadoba,és számon kert miért nem járok be minden órára , meg h dolgozom e ?meg stb stb illetve kéretlen tanácsokkal látott el .Van egy feladat ahol sajnos egy csoportba kerultem vele,és úgy viselkedik ott mint egy diktátor ,úgy viselkedik velem mintha az alkalmazottja lennék és le akar nyomni .Amúgy is gimnázium óta eltavolodtam az emberektől és egyedül vagyok egyedül a szüleim barátom akikkel vagyok.De emiatt a csaj miatt meg inkább szorongok és kb eltudnek menekülni

2022. márc. 11. 06:07
 1/6 Humor Herold ***** válasza:
100%

Hát sajnos nem minden helyzetben választhatjuk meg milyen emberek vegyenek körül minket. Ahol a közvetlen környezetedben van próbáld kibírni ha meg távolabb akkor próbáld elkerülni.

Harcolhatsz is vele, de valószínű hosszú távon neked az nem menne. Pedig jó dolog az, ha az ember kiáll magáért. Az ilyen embereknél mint akit írtál az elején kell megmutatni hogy veled nem csinálhatja ezeket a dolgokat. De a leírásodból valószínű egy kedves barátságos ember vagy, aki törekszik a nyugalomra a békére, kerüli a konfliktusokat. A másik ember pedig tipikusan az a romlott, gonosz, rosszindulatú ember, aki kifejezetten élvezi azt ha másokat bánthat lelkileg, és elnyomhatja, eltaposhatja őket.

Egyszer véget ér az egyetem és megszabadulsz tőle. Ez is egy megoldás. Csak figyelj arra hogy ne alakuljon ki miatta nálad semmiféle komolyabb szorongás,stressz,mert ezek megbetegítik a lelkedet.

2022. márc. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
De ha egy csoporttárs és nem tanár, akkor azért el lehet kerülni. Ne ülj mellé, ne állj vele szóba, hogyd ott mindig, ha hozzád fordul valamiért.
2022. márc. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ ,jól látod én tényleg nm vagyok ez a másokat lenyomo típus és utalom h ilyen helyzetbe kerülök ,miért nem lehetek nyugalomban élni

Egymás B.szogatasa nélkül ? Annyira nm értem az ilyen embereket akik így beszólnak másoknak meg ah elég elkeserítő h ilyenek Az emberek .tisztelet a kivételnek

2022. márc. 11. 06:35
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Próbáld meg elkerülni és levegőnek nézni őt. Ha provokál, akkor ne vedd fel a kesztyűt.

A másik megoldás, ha kicsit karakánabb vagy, hogy megmondod neki: "Kisanyám, neked itt nem osztottak lapot"! és csúnyán leoltod, leordibálod a hajat a fejéről, hogy veled nem húzhat ujjat!

Ha ez sem segít, akkor pofozd fel, vagy rúgdosd meg picit, hogy észhez térjen.

2022. márc. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Kerüld vele a beszélgetést, a kommunikációt, a közös feladatot. Amikor mégis vel kell valamit tenned, akkor ne érzékelje, hogy félnél tőle.

Nem feltétlen kell automatikusan megcsinálni a feladatot, amit "kioszt", kérdezz tőle minél többet, mert ezzel A, vagy összezavarod, vagy B, te helyzeti előnybe juthatsz, hagysz így magadnak időt a következő lépéshez.

2022. márc. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ilyet jól arcon kell köpni.
2022. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!