Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Bekerült a baráti társaságomba egy lány. tobbszor beszélgettem vele, szerintem jófej meg értelmesen el lehet vele beszélgetni. Annyi számomra kiderült, hogy már kb. 2 éve szingli és azt hangoztatja, hogy nem is vágyik kapcsolatra, meg h a szerelem csak a rózsaszín ködig tart, aztán úgyis pofára esés a vége :D ennek ellenére, ahogy mesélt az előző kapcsolatairól, nem az jött át, hogy történt volna vmi, ami annyira nagyon megviselte és ilyenkor meg inkább úgy érzékelem ahogy beszél róla, hogy igazából hiányzik neki egy társ. De akkor miért akarja ennyire görcsösen azt sugallni, hogy neki nincs szüksége senkire, jobban érzi magát egyedül?
2022. márc. 11. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert össznépi sport kicsiny hazánkban megbélyegezni, kicikizni, megalázni az egyedülálló és nyíltan párkapcsolatra vágyó nőket, kortól függetlenül.
2022. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul = önvédelemből.
2022. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aaa, így már értem. Mondjuk én egyáltalán nem tartom magam megbélyegzőnek, és nem is utaltam rá, hogy ez gáz lenne és csak nem ertettem, mert amúgy látszik rajta, hogy nem úgy gondolja valószínűleg
2022. márc. 11. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is rólad van szó, hogy Te lennél vele szemben "gonosz".

Ő csak nem akarja - senkinek - kiadni magát, a legbelső vágyait, gondolatait, érzéseit.

2022. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!