Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha elmondom neki hogy csak...

Ha elmondom neki hogy csak szex lehet megsértődig ilyen formában?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok a lány 18...külsőre is tetszik, belsőre is, kedves jó vele beszélgetni simán barátnőnek is jó lenne (tehát még nem biztos hogy ezt elmondom neki) azért kérdezem.


Tehát mivel 200 km-re van tőlem így keveset tudnánk együtt lenni, és ráadásul nekem "1000" problémám van más jellegű ami miatt nem nagyon van időm. Ő persze még éli a fiatal/sulis boldog éveit és éppen ezért is jó érzés vele lenni mert fiatalabbnak érzem magam mellette, szóval bármikor el tudok igazából menni hozzá mivel van kocsim.


De arra gondoltam hogy lehet ez így ebben a formában nem biztos hogy működik. Két varriációt tudok elképzelni vele, de nem tudom meg e mondjam. Az egyik az hogy mellettem lehet más pasival is, mivel gondolom neki is vannak szükségletei főleg 18 évesen és csak néha járnánk össze, amikor mondjuk rossz passzban van stb.


A másik hogy szex után elmondom neki hogy kész ennyi volt. Nem akarom össze törni a szívét sem mert tényleg nagyon kedvelem mint embert is, de azért nagyon számít a kor külömbség...vagy inkább hagyjam hogy alakuljanak a dolgok? Egyszerűen nem tudom most mit csináljak vele...egyébként én egyedül élek, szóval nekem is szar lenne ha ő nem lenne, de az sem biztos hogy ebben az országban maradok, anyagi okok miatt, az sem biztos hogy mit is akarok kezdeni az életemmel.


Szóval nem tanácstalan vagyok. Valaki hasonló helyzetben? Mi lenne a helyes?


2022. márc. 11. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szex után már számít a korkülönbség. Gerinces vagy.
2022. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vaaagy...? Mi lenne, ha elmondanád, hogy bocsesz, nem fog összejönni, légy szabad és boldog, majd megvígasztalódsz.

Ja, hogy azt nem, mert neked "szar lenne, ha nem lenne", meg neked is vannak igényeid.

2022. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szex elott nem, szex utan mar szamit a korkulonbseg. Ertem.


Szerintem ne rabold az idejet annak a szegeny lanynak. Mondd meg neki hogy a tavkapcsolat szamodra jelenleg nem mukodik, ha neki nem jo az ha csak dugni jartok ossze, akkor viszontlatasra.


Szex utan elmondod hogy ennyi volt, baromi jol fog esni neki mondhatom. Eszleny🤡

2022. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Ne arra fókuszálj a mondandódban, amit kiírtál kérdésnek. Mondd el, hogy egyelőre még nincsenek határozott terveid, lekötni sem akarod magad, minden kêplékeny, ezért nem akarod nagyon komolyra fűzni vele a viszonyt. Ha ezt elmondod, úgy is reagàl valamit és alakul a beszélgetés.
2022. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is akarsz tőle, nyilván szex ELŐTT közöld vele, ne bszd át.
2022. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtam volna, leírták előttem, így én csak azt írom, hogy egy igazi egoista pöcs vagy, aki szarik a másik ember érzéseire. Remélem, szerencsétlen csaj is rájön erre még időben.
2022. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Sex után . Egyértelmű . Ha csak nem vagy meleg
2022. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Marcsi, max szexbe mennék bele. Ha neked így is rendben lenne a dolog akkor beszéljük meg mikor és hol."
2022. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Feltétlen szex után persze, 18 év az pont jó kor, hogy kib@ssz vele rendesen, vagy esetleg ha olyan a lelkébe gázolj és jó nagy törést okozz neki. Fontos, hogy már fiatalon jól ki legyen cseszve vele, hátha normálisabb életet élhetne. Esélyt se adj neki erre.


Inkább hagyd békén, felejtsd el. Ő csak jobban járhat így, ezek után meg le van szarva, hogy te jobban vagy rosszabbul jársz nélküle.

2022. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!