Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne egy bölcs vagy...

Ha lenne egy bölcs vagy valami tanító, akitől bármit kérdezhetnél, mit kérdeznél tőle?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz jovoheti eurojackpot sorszama
2022. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Mi értelme az életnek? Miért születtem meg erre a világra? Van élet a halál után? Létezik Isten, ha igen, akkor milyen, hogy néz ki? Találkozom halál után a szeretteimmel?
2022. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan lehetek én is bölcs mester?
2022. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanítson meg mindenre amit tud
2022. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Mi a Fermat tétel rövidebb bizonyítása?
2022. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Miért mernek beszólni, közlekedésben veszélyeztetni? Miért hozzám jön oda a koldus, mikor 100-an vannak a bevásárlóközpont parkolójában őhozzá közelebb? Miért megy el, ha megkérdezem ezt tőle és pénzt is ajánlok a válaszért? Miért néztek ki a suliban a társaim a jó jegyeim miatt? Miért kell most mégis többet dolgoznom másoknál? Miért keresnek mégis mások többet, akik szabadidőközpontnak nézik a munkahelyet? Hogy kell nem naiv hülyének látszani megszólalás nélkül idegenek előtt? Hogy kell feldolgoznom belül, ha megalázóan hiszékenynek gondolnak elsőre, azután attól haragszanak meg, hogy gyanakvó és bizalmatlan vagyok. Mit kell tennem, hogy 41 évesen végre felnőttnek tartson egy nő? Miért tartanak beképzeltnek, és hogyan tudnék megváltozni? A 2-es válaszoló kérdései idővel maguktól megválaszolódnak, az enyémek úgy érzem, nem fognak, és nem akarok hülyén meghalni. :-)
2022. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1, Miért nem tudok elmenni a jelenlegi munkahelyemről?;

2, Miért születtem egy alapbetegséggel?;

3, Miért-, és meddig fogok még élni?;

4, Miért kellett megszületnem?

5, Mi az életfeladatom így?

2022. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!