Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában miért párban, vagy...

Általában miért párban, vagy kisebb-nagyobb társaságban, családi körben néznek az emberek butító, mindennemű tanító szándéktól mentes filmeket?

Figyelt kérdés

Az ilyen jellegű bugyuta, népbutító filmeket általában szinte sohasem egyedül nézik az emberek, hanem baráti, haveri társaságban, párjukkal, családi körben, sohasem egyedül. Mintha csak egymást akarnák vele butítani, behúzni a csőbe!


Társaságban, baráti, haveri körben a legritkább esetben tekintenek meg egy természet- vagy dokumentumfilmet, versműsort, riportot, stb, amik a lélek épülésére, a tudás bővülésére szolgálhatnának.



2020. nov. 11. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Van egy olyan dolog hogy humorérzék. Gondolom nehéz megérteni kívülállóként, de ezek a filmek szórakoztatnak, nincs bennük több, de nem is kell. Van hogy az ember valami értékes műsorra vágyik, és van hogy csak ki akar szakadni a mindennapi mókuskerékből és röhögni egy jót. Szórakozni, nevetgélni és jól érezni magát pedig a szeretteivel, családjával, barátaival szeret az ember. Ezért.
2020. nov. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

1, Nem csak társaságban néznek ilyet az emberek. Sőt, egy csomóan hazamennek és suli/meló után egyedül nézik őket.

2, Nem, egy doku, versműsor, riport sem lesz automatikusan léleképítő vagy tudásbővítő. Egy csomó ilyen műsor nem kiemelkedő és a nézők fél perc után el is felejtik a látottakat.

3, Általában aki ilyeneken kiakad, az egy műveletlen, de magát műveltnek érző sznob.

2020. nov. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Nalunk a csalàdokban soha nincs tv-zés.

Szüleim elvàltak. Ha apàéknel vagy anyàéknal vagy tesoméknal vagy nagyszülöknél vagy unokatesoknàl is vagyunk sehol nem megy a tv.

Bnöméknél sem

2020. nov. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Mert többen együtt jót tudnak nevetni a másik esetlenségén, hibáin.
2020. nov. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha egy társaság összejön, ott általában beszélgetés is van, mármost egy dokumentum vagy vers műsort, amire figyelni kell, elég nehéz zavartalanul nézni úgy, hogy valamelyik mindig fecseg.

Az ilyen lazább filmknél meg nem baj, ha néha kizökken az ember.

2020. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a komolyabb dolgokat egyedül szeretem nézni, mert kell nekem az az idő, amíg magamban elgondolkodom a film üzenetén vagy dokumentumfilm esetén azon, amit láttam. Ettől függetlenül szoktam ezekről a filmekről is beszélni, ha beszélgetés során felmerül, hogy nem én láttam egyedül az adott filmet egy társaságban. Amúgy pont a nyáron láttam egy nagyon jó, de nagyon nyomasztó színházi előadást társaságban, hát eléggé frusztrált az, hogy én ellettem volna magamban a gondolataimban, de a társaság, nyilván, illemtudásból, elkezdte kérdezgetni, hogy na, kinek hogy tetszett, milyen volt ez meg az a színész...

De kifejezetten társaságban én is inkább könnyedebb dolgokat szeretek nézni, jobb azt látni a társaságomon, hogy élvezik, nevetnek, utána lehet a poénokon viccelődni még egyszer. Nem tudom, hogy miért probléma az, ha az ember néha, társaságban megnéz egy filmet, ami nem világmegváltó. Az sztem is ciki, ha vkinél a filmnézés kimerül az agyatlan akciófilmekben is vígjátékokban, de az, hogy vki megnéz egy ilyet is, nem azt jelenti, hogy CSAK ezt nézi és műveletlen.

2020. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!