Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen nagyobb a...

Hogyan legyen nagyobb a köteleség tudatom?

Figyelt kérdés

Szorgalmas vagyok, leírom a tábláról amit kell, de mindig úgy tud kínozni ez a lustaság meg hogy ezt én nem akarom.

Nagyon nem látom értelmét annak amit tanulok és annyira nem érdekel.

Voltam már anyám munka helyén dolgozni és elhihetitek, az jobban tetszett hogy 3:00-kor kelek fel és megyek be a városba hogy kitakarítsak egy éttermet minthogy ezt csináljam.


Na hogy nyomjam el ezt?



2022. márc. 15. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én se tudtam tanulni, főleg aminek nem volt értelme / nem érdekelt. Inkább elmentem dolgozni. Majd később esti elvegeztem, mert unatkoztam.
2022. márc. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek az iskolák ilyenek. Csomó felesleges dolgot tanul az ember. Ha tudsz, dolgozz mellette. Bármit. Akár otthon is. Én is nagyon sokat szenvedtem az iskoláktól. Túl sok a szöveg, az elmélet. Ha tanulsz valamit, gondold át hogy mire tudod használni. Meg ha van gyakorlat belőle, akkor azt csináld. Meg próbáld az elméletet a gyakorlathoz kötni. Ha kell, rajzold le amit tanulsz. A sok szövegtől, meg elmélettől fordul be az ember. Meg ha valamit nem értesz benne akkor járj utána, mert ha elveszted a fonalat, akkor amit utána tanulsz azt se érted. Az ember ifjú korában már dolgozna, tevékenykedne, nem a könyv felett ülne bent egy szobában. Ez normális késztetés. De mégis időnként muszáj.
2022. márc. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg ezt így látod, de rá kell jönnöd, hogy ez is a javadat fogja szolgálni. Olyan életszakaszban vagy, amikor ez a jelenlegi feladatod. Szerintem jó, jobb a képességed, mint amit a suli ad, ezért lehet az, hogy így gondolkozol, de ne stresszelj emiatt: lesz idő, amikor megmutatkozik majd a képességeid, amit a munkahelyen kamatoztatni tudsz majd:).
2022. márc. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!