Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általános iskolai vagy közép...

Általános iskolai vagy közép iskolai osztalytarsaid voltak jobbak?

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 09:52
1 2
 11/14 moozygoo ***** válasza:
68%

Közép, általánosban sok ütést kaptam, néhányszor ki is közösítettek, meg volt sok aggresszív cigány is.

Szakközépiskolában egy nagyon jó osztályba kerültem, voltak itt is idióták de sokkal jobb hangulatú és élhetőbb volt, volt akikkel bulizni is mentünk

2022. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
ki az a barom, aki állandóan lepontozza mindenkit??? Nyugodtan pontozzátok le ezt!!
2022. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Talán a gimis, de az sem volt sokkal jobb.

Általánosban rettenet sok klikk volt és nagyon nem volt összetartás, csak széthúzás. Gimiben is megvolt ez, de ott már kevésbé, a mindennapok is kellemesebb hangulatban teltek, több pozitív emlékem is van abból az időből, bár a végére voltak erősebb összetűzések és klikk-felbomlások osztály szinten.

2022. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
89%

12-es, én sem értem, kinek nem tetszenek ezek a válaszok, de kezd qva idegesítő lenni. Jöhet a lepontozás! :)

Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem is voltak mindenhol barátaim, de nem tudom egyik sulit sem kiemelni, hogy na gimiben tartósabb barátságaim lettek, mert nem, ugyanúgy vannak általános iskolából is a mai napig is.

2022. márc. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!