Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy kiismertem? Mi...

Lehet, hogy kiismertem? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nemrég kerültem új osztályba. Azt vettem észre, különösen egyik o.társam esetében, hogy vannak különböző, sajátos mozdulatai (mint ahogy mindenkinek), és mostanában úgy érzem, hogy tudom, hogy ezek mit jelentenek. Ez lehetséges? Létezik az, hogy megérzem más mit érez, csak a mozdulataiból?

2013. dec. 12. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Testbeszédnek hívják ezt a varázslatos jelenséget.
2013. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, kössz, ez fogva van :D

A kérdés arra irányul, hogy lehet-e hogy valaki úgymond 'érzékenyebb' ezen testbeszédek:D észrevételére és értelmezésére?

2013. dec. 12. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:

érzékenyebbnek nem neveznem, csak jobban figyelsz, a jelenben vagy, apro reszletek snem kerulik el a figyelmed, de ettol nem mondanam hogy erzekenyebb vagy


kiismerni nem lehet, hiszen meg onmagadat sem ismered teljesen, plane egy masik embert :)

2013. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!