Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az állatvédőknek miért mindig...

Az állatvédőknek miért mindig az emberektől kell kéregetni? Nem idegesítő?

Figyelt kérdés

Imádom az állatokat főleg a kutyákat, nekem is van, de nem értem miért alakul így ez egy országban hogy egésznap tele van a facebook hogy adakozzunk 0-24-ben (és nem csak ebben az országban mondjuk) és idegesítő, mert ha mondjuk nekem a kutyámmal valami bajom volt mindig elviszem/el is viszem orvoshoz de ilyen 20 ezres tételeket kell fizetnem. És akkor ott van ez a sok szerencsétlen állat és soha nincs rá pénzük az ilyen intézményeknek.


Nem az intézményeket hibáztatom ezért nyilván, hanem egyszerűen nem értem miért nincs pénz a állatokra soha, és sok ismerősöm van egésznap osztogatják az olyan állatokat akiket mondjuk valami baleset ért még nézni is rossz, az ember lelkének fáj, de nem csinálnak semmit csak osztogatnak minek?


Én egy kutyát a sajátomat akarom megóvni minden szartól, tudom sok ember nem ilyen mint én (szerencsére) de akkor sem értem miért nincs erre pénz?

Mondjuk az emberekre sincsen amit szintén nem értek, mert fizetünk mint a katonatiszt mindenre de most ebbe nem akarok bele menni, csak az állatok érdekelnek.


2022. márc. 15. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen, honnan származo pénzt hiányolsz?
2022. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az embereknek van pénze.. Kitől kérjenek pénzt? Az állatoktól?
2022. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Mert ilyen retek orszagban elunk, kormany nem tesz erte semmit
2022. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

A jelenlegi kormányt az oktatás, az egészségügy sem érdekli, az állatok helyzetébe még csak bele sem gondol. Arra van pénz, ami nekik megéri, amiből nekik hasznuk lesz, a többi nem lényeg- szerintük.

Én is sajnálom, hogy ilyen szintre jutottunk, segítek is, ahol tudok (adó 1%-a, tápokat viszek/juttatok el hozzájuk), de még így is kevés ez sajnos..

2022. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 moozygoo ***** válasza:
100%
Hát kitől kérjenek, kóbor kutyáktól ?
2022. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképzeltem a helyzetet.Befognak valami beteg, kóbor jószágot és azt mondják neki: Uram, segíteni fogunk önnek, de előtte fizesse be az ellátása költségét.Mi egy non-profit szervezet vagyunk, adományokból segítünk.Az emberektől csak nem kérhetünk pénzt!
2022. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!