Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz valaki felnőttkorár...

Miért lesz valaki felnőttkorára higgadt kiegyensúlyozott típus,míg más egy idegesítően kapkodó,mindig rohanó,izgága?

Figyelt kérdés
Én átéltem verést,nadrágszíjjal ütést,kinevetést, bizarr megalázást.Szívet,lelket tépő fájdalmas traumákat,szerelmi gyászt ami most is tart,halotti gyászt.Hetekig éhezést,halálközeli élményeket,kiközösítést.Nevettem el magam ünnepi előadás közben az iskolában ami elég ciki volt mert nem tudtam hogy létezik olyan város amiről szó volt.Voltam teljesen zavart mentális állapotban és nem tudtam mit teszek amitől a föld alá süllyedtem volna miután észhez tértem.Raboltak ki,törtek be hozzám,megszégyenültem a neten.Voltak olyan emberek az életemben akik támadtak folyton és keserítették az életem és még sorolhatnám min mentem át.DE mégis büszke vagyok arra hogy teljesen higgadt,óvatos ember lett belőlem.Lényegében félig át éltem a földi poklot mert akartak az életemre is törni és mégis toleráns vagyok másokkal és nem lettem idegbeteg pedig a megpróbáltatások tehettek volna.
2022. márc. 2. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv a klubba..

Bàr az idegeim néha felmondják a szolgàlatot

2022. márc. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Habitus kérdése. Egyrészt genetika, másrészt tanult cselekvés, azaz miként viselkedtek az egyénnel, milyen környezetbe került stb.
2022. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy....
2022. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!