Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálnátok, hogyha...

Mit csinálnátok, hogyha megnyernétek az EuroJackpot mostani nyereményét? (34.3 milliárd forint)

Figyelt kérdés
Miben változna az életek?

2022. márc. 15. 18:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Vennék egy házat.
2022. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
#1. És hosszabb távon?
2022. márc. 15. 18:46
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám a munkám. Egész életemre elég lenne, tudok bánni a pénzzel, nem költeném el hülyeségekre.
2022. márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Nevet változtatnék és vennék egy házat. De jó messzire az emberektől.
2022. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
Alkalmaznék egy jó befektetési tanácsadót, és azt csinálnám, amit mondd.
2022. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Vennék egy vidéki kúriát. Egy része menne állampapírokba, másik részéből vennék sok lakást amit kiadnék. Valamennyi maradna bankszámlán. Bejárnám Magyarország minden részét. Annyi mindent nem láttam még. Pl. Lillafüredre nagyon szeretnék eljutni.
2022. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Lakas, szep ruhak, plasztika meg minden amig nem leszek magamnak jó..
2022. márc. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Utazgatnék a hedonizmus szellemében.
2022. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Először is nem beszélnék róla senkinek.
2022. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%

Befektetném úgy hogy hozzon is hozamot, biztos hogy választanék 2-3 valutát amikre szétosztanám, illetve vennék némi aranyat is. és vennék én is egy lakást, nem valami nagoyn luxit, de azért valami elég ágas 60-70 nm-t valami csendes de frekventált helyen, mondjuke gy csomópont közeli mellékutcában. Feluppolnám a technikát amit a munkámhoz használok, és többet alkotnék a saját projektjeimmel mint az ügyfelekével. Biztos hogy az utazás előkerülne, és végr ene csak rohanós 3-5 napok hanem akkor már 2 hetek...szerintem megtolnék egy hónap sátrazást izlandon így hogy nem kell aggódnom a lemaradások miatt, januárban meleg helyen lennék végig...vennék egy furgont amit berendeznék lakóautónak, biztos vennék még kriptovalutát is...meg lehet kiadásra szánt ingatlant is...


Szerintem az lenne az első hogy fleosztanám hogy mire mennyit szánok, és ennek elég nagy része lenne a befektetés...egy másik pl tandíj...

2022. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!