Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rasszizmus-e, hogy az ázsiai...

Rasszizmus-e, hogy az ázsiai nőket nagyon gyönyörűeknek, sőt szexszuálisan izgatónak találom, viszont az ázsiai férfiak undort keltenek bennem?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Attól, hogy valamelyik rassz jobban, vagy kevésbé tetszik szexuálisan, attól nem vagy rasszista, mert hogy milyen tulajdonságokhoz vonzódsz, azt nem te döntöd el. A rasszizmus az lenne, ha agresszív lennél az ázsiai férfiakkal.
2022. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
lehet hogy azoknak a leányoknak egy része cickós fickó , nagyon nyomul ott a ladyboy kultusz
2022. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rasszizmus az hogy ha van egy indiai haverom meg annak egy indiai bnoje, de en csak a csajjal szeretkeztem?
2022. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 az.
2022. márc. 15. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A preferencia nem rasszizmus, az rasszizmus, ha, mint embert lekezeled őket és, ha mások összejönnek velük, akkor lefitymálod őket.

Nekem pl az arab emberek nem tetszenek, de ebben tudom, hogy van rasszizmus is, afféle "sose jönnék össze arabbal, mert ők ilyenek vagy olyanok"-nem a külsejük a gondom velük főleg, hanem amit elképzelek/hallottam róluk.

Ennek ellenére sose bántok, becsmérlek arabokat, akikkel találkoztam, ők kedvesek, aranyosak voltak, de nem tekintek rájuk potencionális partnerként.

2022. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!