Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24 év körül ez mennyire...

24 év körül ez mennyire átlagos helyzet?

Figyelt kérdés

Okj szakmát tanulok.

Nincs munkahelyem és félretett pénzem.

Nincs párkapcsolatom.

Szülővel/szülőkkel élek.



2022. márc. 15. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Átlagos helyzet
Nem igazán átlagos helyzet
Nem itt kellene tartanod ennyi idősen
Hasonló helyzetben vagyok én is
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Sok 24 éves ismerősömnek már van gyereke. Még több dolgozik, de még a szüleivel lakik. A legnagyobb részük pedig 24 évesen még az Msc-jét csinálja és sehol nem tart az életében a tanuláson kívül. Nyilván egy jobb gimnáziumból kikerült emberekről beszélek. :)

Szóval nem egyedül.

2022. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemisták általában 25 évesen korig tanulnak
2022. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyjából a magyar rögvalóság :D
2022. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemprobléma .
2022. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem problema, viszont valamennyire felretett penzed lehetne mar. Illetve munkahelyed is, akar csak tesco arufeltolto, de nem tudom az okjd milyen es mennyire ferne bele. (En 23 vagyok, utolso eves alapkepzesen, van gyakornoki helyem, meg egy keves felretett penzem amit befektettem, de anyukammal lakom.)
2022. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Fel kell állni és tenni magadért, más nem fogja megcsinálni helyetted.
2022. márc. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
60%

Én 25 éves vagyok, pénzügy,-számviteli ügyintéző OKJ-t végeztem és 5 éve könyvelő irodában dolgozok.

Van félretett pénzem és anyámmal élek. Kocsira én költök mindent és általában én megyek bevásárolni.

2022. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Én azt látom, hogy minél jobb helyzetből indul valaki, annál később kezd el dolgozni és alapít családot. Nem az a lényeg, hogy már 24 évesen házas legyél, hanem az, hogy tudd, hogy mi felé haladsz, legyen célod.
2022. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1970-ben 24 évesen már óvodás gyereke, szakmája, kisebb egzisztenciája volt az embereknek. Akkor ez volt a normális és elfogadott és ezt ne hasonlítsuk össze azzal, ami most van.

Jelenleg szerintem a legtöbb huszas évei elején járó ember még majdnemhogy gyereknek érzi magát és nem is foglalkoztatják ilyen gondolatok, mint a családalapítás. Nincs ezzel szerintem semmi baj. Nekem van néhány százezer félretett pénzem, 2. munkahelyemen vagyok, de amúgy annyira komolyan nem tudom magam venni. :D 23 vagyok.

2022. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ezt a korosztályt tanítom, és olyan 2-3% az, akik egzisztenciában előrébb járnak nálad. Hogy ez baj-e, arról lehetne vitatkozni, de az tény, hogy a legtöbbjük "örökkamasz" szinten van fejben, se terveik, se céljaik nincsenek, és a valósághoz való viszonyuk sokszor eléggé gyerekes.


Nem irigylem a generációdat, és nem is gondolom, hogy ti tehettek erről. De nagyon kéne valami forradalom a fejekben, mert ez így az élet és a tehetség pazarlása.

2022. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!