Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy atlagos ember hany kilót...

Egy atlagos ember hany kilót szarik egy élet alatt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Egy átlagos élet alatt? Vagy egy hosszú élet alatt? Vagy netán rövid élet alatt?

Egy átlagos afrikai éhező? Vagy egy átlagos Kim Dzsongun felé puffancs?


Valójában mindegy. A válasz 42.

2022. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen ki tudod számolni. Szarj a szobamérlegre és nézd meg a súlyát! Ha naponta 1x szarsz, akkor kb nagyjából ugyanannyi a súlya. Ezt bontsd le az elmúlt éveidre is napra pontosan, majd szorozd fel!


Ha nem akarod magad megszívatni, akkor innentől minden héten add hozzá az eddigi eredményhez a mennyiséget egészen 70-90 éves korodig.

2022. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy en nem vagyok átlagos, a tobbieknek szolt a kerdes..akik átlagosak
2022. jan. 6. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted az átlagosak mind ugyanakkorát szarnak és mindig ugyanakkor? Ne hülyülj mán.
2022. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kilóban ezt sajnos nem lehet meghatározni, kurikban lehetne esetleg.
2022. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy biztos a lányok nem kakilnak, tehát a kérdés csak a hímtaggal rendelkezőkre vonatkozik, azt meg ki tudod számolni


De a google kiadta az előbbi link alapján, hogy kb 11 tonna

2022. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tessék, ez a dal alapján is ki lehet számolni:

https://www.youtube.com/watch?v=jVbmAakIm4Y

2022. jan. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ma minden a kulelás körül forog van vagy egy megszállt kakirajongó köreinkben?

Én napi 300 grammot biztos nyomok naponta. Ezt szorozzuk meg 80x365-al. De a legtöbb ember 20 kilóval több mint én ês általában hamarabb meghalnak mint 80.

Úgy számoltam hogy körülbelül 8-9 tonnát szarik egy életen át egy ember. Ha sokat zabál és nagydarab akkor egy kicsit többet.

Ha arányaiban számoljuk, mondjuk veszünk egy szegényebb embert, akinek kisebb a háza és soványabb is, meg veszünk egy gazdagot aki divatból zabál és még így is bőven elfér a házában akkor kimondhatjuk, hogy legalább annyit szart egy életen keresztül mint a lakásod, talapzattal együtt.

2022. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!