Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, srácok, mi a véleménye...

Lányok, srácok, mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy hasonló kérdést itt, és engem is érdekelne, hogy néhány info alapján, így látatlanban mi a véleménye rólam főként srácoknak, de lányok véleményét is szívesen fogadom. Tisztában vagyok vele, hogy a legtöbb ember olyannak mutatja be magát, amilyennek látni szeretné saját magát, viszont megpróbálom objektíven leírni magamról a legfontosabb dolgokat.

Tehát, egy 18 éves lány vagyok, elég szélsőségesen gondolok az emberekre: van néhány, akit ki nem állhatok, legtöbbször ők konkurens lányok márkás ruhákban, vagy velem egyidős éretlen fiúk. Viszont imádom a cuki kisbabákat és az idős embereket, érettségi után ezért, kisgyermekekkel szeretnék majd foglalkozni. Sokszor kritizálok embereket a politikai, vagy etikai meglátásai miatt és emellett összességében nagyon rumlis vagyok, és sokszor igénytelenül öltözök fel. Egy kicsit lusta is vagyok, nem szeretek sportolni, viszont ennek ellenére, fontos számomra az egészségem. Mindig figyelek, hogy hidratált legyek, igyekszem kevés cukros és magas zsírtartalmú ételt enni. Jó tulajdonságomként elmondható még, hogy nagyon együttérző vagyok a hajléktalanokkal, és az állatokkal.

Tudom, nem túl sok info, de megköszönöm, ha írtok 1-2 véleményt.


2022. márc. 16. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom a kritizálás alatt mit értesz, de mivel azt írod emberekre irányul, ezért ezt fikázásnak gondolnám. Az igénytelenség szintén elég taszító, még barátként is zavaró lenne mindkettő.
2022. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
57%
Gondolom anyádék bántottak pár éve.
2022. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Csapongsz a szar ember és a jótét lélek között.


Szóval tipikus hülye tini pcsa.

25/N

2022. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

18 éves vagy, ilyenkor még elég "össze-vissza" mindenki :)

Szóval nem tudom. Én elbeszélgetnék veled barátilag (lány vagyok), aztán kiderülne, hogy szimpi vagy-e vagy idegesítő. A leírásod alapján bármelyik lehet :D

2022. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! nos, remélem azért, aki közelről ismer, nem így gondolja ‘:)
2022. márc. 16. 19:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlag tini vagy hisztikorszakban - a rosszabbik fajtából. De ne aggódj, kinövöd. Ha nem, akkor viszont javaslom a pszichológust.
2022. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Szerintem semmi vészes nincs veled. Teljesen normális lány vagy. Sőt tele vagy szeretettel és törődéssel. Ami nálam azért fontos szempont ha nőkkel, lányokkal ismerkedek.

A szélsőséges gondolkodás nem ügy ebben az esetben. Ribik és helyi vagány csávók mindenhol vannak és sokan nem viselik el a felszínes viselkedésüket és a kirakatéletüket. Az igénytelen öltözködés inkább lázadásra utal mintsem lustaságra. Szép nőnek képzellek el, már ami azt illeti hogy vigyázol az egészségedre. Rumlis vagy, és lusta. Ez magában hurdozza a kreativitást, az alkotókészséget is. Szerintem jól rajzolsz, vagy van valami kreatív hobbi amiben kiemelkedő vagy a környezetedhez képest. Továbbá álmodozó természet is vagy. Én is ilyen vagyok, nem szeretek túlzottan tervezni, inkább improvizálok ha csak lehet.

Jó emberek vesznek körül és megtanítottak téged arra hogy törődni kell a rászorulókkal. Sőt megkockáztatom nektek sem dagad a tárca a hónap minden napján. Ezeket saját gyermekkoromból kiindulva próbáltam kitalálni. Remélem nem sértettelek meg. Szerethető karakter vagy! 😇

2022. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 haha, köszi megnevettettél:,) Azt mondta, minden rendben egyébként

#7 Nagyon nagyon szuper édes pasi vagy, szebbé tetted a mai és legalább a holnapi napom is. Remélem veled is fog történni valami holnap, ami boldoggá tesz!

2022. márc. 16. 23:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek a stílusváltások viszont furcsák. Nincsenek gyakran hangulatingadozásaid?
2022. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
#9, valamiért csak ránézett a pszichológus...
2022. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!