Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szasztok! a helyzetet alább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szasztok! a helyzetet alább kifejtem, véleményeznétek? első sorban lányok válaszát várnám, de a srácok véleménye is érdekel.

Figyelt kérdés

Na, az van, hogy van egy lány akit szeretek, az az érzésem, hogy ő is szeret engem. Ezek ellenére mégsem vagyunk együtt. Lehet, hogy egy másik lány a problémája, aki nekem barátom.(és tényleg csak barát!) Már tett célzást arra, hogy nem kedveli, stb. én pedig már többször is a tudtára adtam, hogy engem csak ő érdekel. A lánnyal most barátok vagyunk, ami azért szívás, mert tényleg, nem csak úgy mondjuk, és érzem rajta, hogy több ez a részéről, mint barátság, ha viszont lépnék előre a kapcsolat felé, elutasít. A másik lányra pedig úgy néz, mint a véres rongyra..

A kérdés az lenne, hogy: azt lehetségesnek gondoljátok, hogy szimplán makacsságból, önfejűségből és büszkeségből, még azért se fog összejönni velem?? ahogy ismerem, ez is benne lehet...lányok??? veletek volt már ilyen?

és jöhetnek tippek is, hogy mit tegyek.



2013. jan. 4. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hú ez kellemetlen.

Szerintem szeretne összejönni veled, de talán attól tart, hogy egy szerelmi háromszögbe lépne bele. Annak ellenére, hogy benned talán egyszer megbízik, hogy a lány barátoddal nem akarsz összejönni, de talán a lányban soha. Esetleg az lehet a fejében, hogy "én minek kellenék, ha mindent megbeszélhetsz azzal a másik csajjal."

Viszont fogalmam sincs, hogy mit kellene tenned. Bocsánat. 21/L

2013. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, és semmi gond.

Amiket pedig írtál...hát van benne valami. agyalgatok rajta.

2013. jan. 4. 21:23
 3/8 anonim válasza:
meglehet érteni a lányt...énis voltam ilyen helyzetben...a véres rongy enyhe kifejezès szerintem dönts hogy melyik lány kell neharagudj de igaza van a lánynak sajnálom.hogy ezt kell mondanom te döntesz ha szeretnéd,hogy a barátnődlegyen akkor azt a másikat hanyagold!!!
2013. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a lánynak, aki tetszik neked, a másik barátod a gondja. attól fél, hogy ha veled összejön, egy idő után elhidegülsz, és lehet, hogy olyannak ismert meg, aki nem szeret megbántani másokat, ezáltal őt sem. és ezért te majd megcsalod a másik lánnyal. tehát féltékeny. azon pedig nem lehet segíteni. vagy, ha bebizonyítod, hogy oktalan a féltékenysége. mutasd ki egyértelműen, hogy neked ő kell, és nem a másik. ha mered, egyszerűen mond el neki, hogy szerelmes vagy belé. ha nem, találkozz kevesebbet a másikkal, és többet a neked tetszővel. sok sikert!
2013. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A "véres rongy"-ot ha lehet inkább hanyagold így talán még egy kicsit közelebb juthatsz a másik lányhoz, de szerintem nem feltétlenül biztos hogy a másik lány a gond lehet egy másik fiu, eegy valami ami nem tetszik neki rajtad vqgy egyszerüen csak félénk...

Ezt naphosszat lehetne fojtatni.

És az előttem válaszolóknak üzenem:


- attol hogy ezt az egyetlen egy lehetséges problémát írta le attol még nem biztos hogy ez a probléma!


Amugy meg visszatérve a témára szerintem figyeld a lány reakcióit!

Pl.: beszélgetsz a lányal oda megy a másik lány visszább fogja e magát, ha beszélsz vele eldönti a fejét, csavargatja a haját stb.


SOKSIKERT

2013. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én se mernék bele kezdeni a kapcsolatba a helyében... mostmár nem, mert volt ilyen kapcsolatom, mindig azt mondta a pasim, hogy csak barátok és neki csak én számítok DE végul mégis dobott és osszejott a "csak barátok" lánnyal 17L
2013. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kösz a segítséget.

fos egy helyzet, az már biztos! :) ://

2013. jan. 6. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól fél hogy megcsalod.Beszélj vele,mond meg neki hogy nincs mitől félnie.
2013. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!