Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek mennyire jön be ez a csaj? (lányok véleménye is érdekel)

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy mindenkit fel fogok pontozni (és mindenkit erre is kérek) elejét véve az álszent és polkorrekt véleménynyilvánításnak, amire nem vagyok vevő sem itt, sem más kérdésnél, mert anonim oldalként az őszinteség lenne a gyk lényege.

Tehát erről a csajról van szó:

[link]

Ne csak ezt az egy képet, hanem többet is nézzetek meg róla és írjátok le, hogy mi jön be nektek rajta és mi nem illetve, hogy el tudnátok-e őt képzelni a barátnőtöknek.

Ja és természetesen lányok véleményére is kíváncsi lennék az ő szemszögükből.

Kort (adott esetben nemet) is írjatok pls.

Én 24/F vagyok.



2017. szept. 3. 08:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%
de miért?
2017. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%

Elnépzelhetö hogy barátnökent elfogadnám. Külsöre átlagos, de jol nèz ki. Szépek a fogai. Nekem bejön😊


29f

2017. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
46%

Nekem nagyon bejön. Tetszik a haja, illetve csinos az arca. (És megsúgom, hogy fiú létemre nézem a videóit😂)

17/F

2017. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Bájos, szexi arca van, jó magas lehet, hosszú lábakkal, karokkal. Kellőképpen széles csípő, keskenyebb derék jellemzi. Összességében nagyon kívánatos. Járnék vele külső alapján.
2017. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kettes kommentelőt ki a fene pontozta le? Teljesen korrekt választ írt!
2017. szept. 3. 08:45
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Ránézésre, csinos vonzó. Hozzá bújni viszont nem igen lenne kedvem, mert nekem, tőle teltebb nők jönnek be.
2017. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nagyon bejön. Szívesen összebújnék vele :). 19/F
2017. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem szép, örülök hogy nem egy totális gebe csajjal reklámozzák a fürdőruhát. Respect.

18/l

2017. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Ez is egy "szépségcsatornás" csaj.

Világosak a tónusai mint nekem,ezért a smink kell rá!

Így a szürke átlagosból szép lányka lesz.

Fogai a legszebbek.

Szépen beszél és jó a hangszíne.

Alakja vékony.


Szerintem követendő az ápoltsága minden fiatal lánynak.


N/43

2017. szept. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Számomra semmi vonzó nincs rajta. Olyan semmilyen. Színtelen, jellegtelen, a felhozott képeken lévő sminkek sem előnyösek neki. Nyilván nem csúnya, csak átlagos. Ha százszor elmenne mellettem az utcán, akkor százszor nem venném észre. Nem tudom ki ő, de gondolom valami ismert személy. Szerintem még az átlagemberek között is számtalan nála szebb, vonzóbb nő van.
2017. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!