Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a leggázabb, ami az...

Mi volt a leggázabb, ami az iskolában történt veletek?

Figyelt kérdés
Jöhetnek akár régi storyk is😂
2022. márc. 16. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Leestem a lépcsőn nyolcadikban és elrepedt a farkcsontom.
2022. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Be kellet járni.
2022. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Bepisiltem.
2022. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Általánosban volt. 3-as voltam.
2022. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Alsóban elkaptam a tetvet valamelyik osztálytársamtól.Az gáz volt,de az egész osztály tetves volt😀😀😀
2022. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Átáztam és véres lett a nadrágom. A derekamra kötöttem egy pulcsit. Úgy kellett átvészelnem, és úgy is kellett hazamennem.
2022. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Tetves voltam.

Leszakadt egy terem ajtó mikor mikor csapkodtuk.

Átvéreztem a nadrágomat tesi órán.

2022. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul bontottam ki a gabonapelyhet, és szétszórt mindehol...
2022. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Alsóban egyszer matekóra közben sugárban lehánytam a matekfüzetemet. Azt hiszem, elég nyilvánvaló, hogy humán érdeklődésű vagyok. :D
2022. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Általános suli:

-Híg macskakaki került a farmerom szárára, egész nap abban feszengtem, közben úgy bűzlöttem mint egy nyilvános vécé, hiába szedtem le a nagyját.

-Úszáson sikerült úgy beleugranom a medencébe hogy ugrásnál bevertem az állam a medence szélébe, felrepedt az egész és vérzett, leúsztam két hosszt úgy hogy folyt a vérem a vízbe mire észrevettem hogy ez bizony gázos, kiszálltam, tanár rám néz ott egész osztály előtt, azt mondja "basszuskulcs", rohant velem az úszómesterekhez elsősegélyért utána meg mentem a sebészetre.

-Nekirúgtam a labdát teljes erőből az egyik tanárnak az udvaron.

-Osztálykiránduláson mondták hogy fizessünk be 1000 Ft-ot, és akkor mindenki kap szuvenírt, én meg még gyerekfejjel (tán másodikos voltam, 8 éves) ezt úgy értelmeztem hogy ott a bazárból mindenki választhat magának valamit azért a pénzért amit befizet, elvettem valamit az egyik árustól, erre szalad oda a tanár hogy mit csinálok hogy lopok. Elhihetitek milyen kellemetlen volt.

-A konyhán sorban állásnál megláttam egy olyan matricát a falon amit tesóm is gyűjtött, azt hittem valaki poénból rakta oda, gondoltam leveszem, mire a szakács rámüvölt hogy miért szedem le amit odaraktak dísznek. Egy hétig ebédelni se mertem menni.


Gimi:

-Megpróbáltam suttyomban lefényképezni egy csajt aki nagyon tetszett nekem, csak rajta maradt a telón a vaku, többit ki tudjátok találni.

2022. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!