Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért roszindulatu valaki egy...

Miért roszindulatu valaki egy olyan személyel aki soha nem ártott neki semmilyen formában?

Figyelt kérdés
Lehet szó verbális bántalmazás rol, roszindulatu pletykarol... Miért ilyen az ember egy olyan személyel akinek egy rosz, szava se volt felé?! Az ilyennek, nincs valami pszichés problémaja? Vagy kisebbségi komplexus váltja talán ezt ki vagy nem is tudom mire lehet gondolni?! N31
2022. márc. 17. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mert sajnos ilyenek az emberek többsége a mai világban! Persze tisztelet a kivételnek! Akinek nem inge nem veszi magára... De ezt én is így tapasztalom!
2022. márc. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az emberi gonoszság és rosszindulat miatt van.
2022. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg ilyen ember van. Igen, kisebbségi komplexus lehet az ilyen típusú embereknél, illetve egy jó nagy adag irigység is párosul még mellé, hisz csakis arról beszélnek, aki jobb valamiben. Én senkit nem szoktam kibeszélni, mert én senkire nem vagyok irigy, én mindenkit leszarok, ez is szemet szúr sokaknak a munkahelyen, de nem érdekelnek.
2022. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyen is tapasztalni egyre több ilyet... Nagyítóval keresi az egyik a másikba a hibát... Szomorúvá tesz engem is,de sajnos nem a szeretet világában élünk...
2022. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek döntő többsége gonosz, rosszindulatú!

Gondolj csak bele az iskolai évekbe! A legmenőbb diákok rendszeresen megalázták a csendes, visszahúzódó társaikat! Az a szomorú, hogy a többiek nagy része meg ezen szórakozott...

Sajnos, sok ember felnőttként is ugyanilyen rosszindulatú marad, mint az iskolában volt...

2022. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert az ilyen személyekbe tök könnyű beleszállni, mert tudja a bántalmazó fél (akár lelki, akár fizikális is a bántalmazó), hogy úgysem szól az a problémáról, így bármit megtehet vele.
2022. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!