Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legizgibb sztori,...

Mi volt a legizgibb sztori, szituáció ami valaha történt veled? 🤭🤭

Figyelt kérdés
Amikor az izgalom a tetőfokára hágott. Kellemes értelemben vett izgalmas dologra gondolok. Akár zavarodottsággal vegyes izgalomra.

2022. márc. 18. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Mikor egyéjszakás kalandom volt egy ismert külföldi hírességgel.
2022. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Anyu testvérénél voltunk vendégségben és a fürdőben rám nyitott mikor szaglásztam a bugyijait és csináltam magamnak.Pár percig nézett,nekem meg akkor jött el a vég, lüktetett és kb mint mikor felrázza az ember a pezsgőt és hagyja hogy menjen arra amerre akar.

Pár nap múlva kaptam tőle egy sms-t, de nem mertem azóta se válaszolni, két értelmű volt, de a lényeg hogy egyszer megnézné ezt de úgy hogy ne véletlen nyisson rám.

2022. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2: Huhuhuuuu, ez nagyon forró sztori.. 😧😧😧
2022. márc. 18. 17:22
 4/13 A kérdező kommentje:
MÉG!!!!
2022. márc. 18. 17:28
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Anno a melóban az igazgatói wc-ben dugtunk a kolléga nőmmel a műszak vége felé. Az éjszakás műszakban nagyon kevesen voltunk, de délelőtt rengetegen. Benéztük az időt és jött a váltás, jöttek a munkások, irodások. Amikor kimentem körbe nézni fullon volt a folyosó, néztek is mi a szart csináltam ott de hát csak férfi vagyok, én legalább a nemem szerint megfelelő budiban voltam. De ugye a csaj bent várt, hogy mikor jöhet ki, és rohadtul szar ott a térerő, viberen tudtunk nehezen kommunikálni. Vártam hátha tiszta lesz, de egyre nagyobb górék jöttek be. Meguntam, lesz ami lesz bementem érte, és kihoztam. Nem akart, kétségbe volt esve, de minél tovább várunk annál szarabb. Kimentünk, bukta volt, de nem nyomtak fel magasabb szinten. Utólag mókás, akkor meleg süti volt.
2022. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez már átmehetne akár a Szex kategóriába is. 😂😆😆
2022. márc. 18. 17:38
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
1 Melyikkel?
2022. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
7es, David Guetta. Pár éve történt, Tomorrowlanden.
2022. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

8-as!

És azt tudod hogyan hívják népiesen az ilyet?

Felszopólány...vagy fiú...attól függ melyik vagy, mert az ipse elég biszex amúgy.

2022. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
9es és téged ez miért zavar? Sőt, botránkozz meg még jobban, be is voltam tépve mint állat:-D
2022. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!