Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örültök, hogy újra itt a...

Örültök, hogy újra itt a tavasz és jön megint az év napos időszaka?

Figyelt kérdés

Sándor, József, Benedek, zsákban hozzák a meleget. Már februárban megvoltak a hóvirágot, már az ibolyák is kivirágoztak és most kezdődik igazából, hogy mindjárt megjön a jó idő is. Újra sütni fog a nap, nem kell kabát, kinyílnak a virágok, érezhetően hosszabbak az éjszakák stb. Már végérvényesen győzött a fény és egészen őszig uralkodik. Jön a húsvét, feltámadás, megváltás, kivonulás, megbocsájtás, új lehetőség, új élet, változás, újjászületés, újrakezdés, újra együtt a család. Minden újrakezdődik. Minden a színeké. A perzsák, illetve a zoroasztriánus vallás, valamint rengeteg másik hagyomány, amelyre ez a hit, illetve kultúra hatott és még több másik keleti nép az újévet ekkor is megünnepli (novruz). Mi nagytakarítást is szoktunk tartani a tavaszi ünnepek előtt, a nagyhét körül, hasonlóak a karácsonyi és újévi nagytakarításhoz.


Ti is örültök, hogy végre újra itt a tavasz és az év napos része (tavasz és nyár)?



2022. márc. 19. 11:45
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
53%

ÓÓÓÓÓ elnézést kérek, hogy meg mertem kérdőjelezni költői hónaljad illatosságát! Na elég költői volt, megfelel a színvonaladnak? :)


Azért nem merném megkísérelni a megszagolását mert félő, hogy beájulnék valami fenyő tövébe és napokig be lennék kómázva :)

Mert ugye aki nem cserél ruhát miután beleizzad ....hát igen...Bocsánat, te nem is szoktál izzadni sosem, elfelejtettem kérlek bocsáss meg nekem! :)


Akkor gondolom ha te nyáron sem izzadz akkor nálatok légfrissítő sem kell a budiba mert rózsa illatút is szarsz. Oly jó neked!

Vagy egyáltalán szoktál te szarni? :D Mivel ilyen terminátor gyanús vagy így nem egyértelmű már mi van.

Elnézést kérek a többi ember nevében is akik szoktak. Fölháborító :)


Nem vagyok sem undorító sem pedig büdös (te viszont nagyon gyanúsan bizonygatod itt, hogy sosem izzadsz) azért mert véletlenül egy kicsit izzadni merek 40-50 fokban, (nem írtam sehol, hogy nagyon izzadok, de egy nomrális ember minimális izzad már bocsi) mint írtam gyakrabban kell ruhát mosni, veled ellentétben én ha lezuhanyzom nem húzzom vissza azt a ruhát amiben már órák óta aszalódom.


Azért mert te nem érzed még lehet a ruhádnak szaga. De azt csinálsz amit akarsz. A dohányosok sem érzik, hogy büdösek.


Inkább menjél olvassál könyvet az nem beszél neked vissza mert látom nagyon be vagy indulva ha nem értenek veled egyet.


Emelt érettségi.... hogy oda ne rohanjak :D

Hiába dolgozol a kis irodádban gondolom jakuzzit nem adnak neked a valagat alá te szerencsétlen. De ha mégis és ennyire menő vagy akkor meg minek itt írogatsz? :D


Na én befejeztem veled, nem vagy túl izgalmas ember, ennél a szerencsétlen párbeszédnél még a falon száradó festéket is izgalmasabb nézni.

Hiába válaszolsz én nem írok többet úgy, hogy felesleges még egy regényt "költened."

Idióta :D


Itt van a jó idő, ha ennyire vártad akkor minek itt rohadsz a gép előtt? Mi van? A kis klimatizált irodádban fogvatartanak és nem mehetsz ki a szabadba?

Kímélj meg kérlek a választól!

2022. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!