Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leírnád életed legnehezebb...

Leírnád életed legnehezebb időszakát és, hogy mi segített át rajta?

Figyelt kérdés
Ez lehet elhúzódó betegség, pechszéria, nyomor, börtön, drogfüggőség, bármi. És fontos, hogy mi segített átvészelni/kijutni belőle.

2017. júl. 25. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Antiszociális személyiségzavarom van.

Rengeteget szenvedtem az miatt, hogy csak negatív érzelmeim voltak, mindig csak az járt a fejemben hogy ölhetnék meg másokat, és elképesztően nagy mértékű utálat volt bennem minden és mindenki iránt, csak rosszat akartam mindenkinek, és már nem tudtam visszafogni magam, megbolondultam tőle egy időre. Mindig magányosnak éreztem magam, senkihez nem tudok kötődni, és soha nem éreztem boldogságot semmi iránt.

És persze mindent nagyon hamar meguntam, extrémebb dolgokat akartam/akarok csinálni mindig: tönkretenni valakit, lopni, felgyújtani házakat másokra, betörni valahova, stb.


Szerencsére nem jutottam el a börtönig hogy olyasmit tegyek, nagyrészt hála a fűnek, meg egyéb pszichedelikumoknak. Engem a fű az ami megnyugtatott, megértést adott sok dologról, és a tudatos élet. Megértettem rengeteg dolgot magammal kapcsolatban, nagyrészt elfogadtam őket, másrészt pedig megváltoztattam magamban.

Még most sem tudok boldog lenni, most is unatkozom szinte mindig, és úgy érzem megőrülök, de ezt már elfogadtam magamban, és nem élem meg szenvedésként. Volt amikor annyira megőrültem, hogy élveztem a szenvedést, fájdalmat akartam nem csak másoknak de magamnak is.

Mostanában is használok pszichedelikus szereket, de csak azért hogy fejlesszem önmagam, és tudatos életmódot élek. Ez az ami megmentett rengeteg rossztól.

2017. júl. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor kezdődött, amióta képes vagy észlelni magam körül a dolgokat. Anyám alkoholista, aki nagy ívben leszarja mi van a gyerekeivel. Apámat évek óta nem láttam, sose törődött a gyerekeivel. Az anyai ágról származó nagyszüleim neveltek fel, amiért hálás vagyok nekik, de kb. burokban neveltek, tiltottak sok mindent. Ez azt eredményezte, hogy borzasztó visszahúzódó lettem, félek mindentől és mindenkitől, ezért szinte ki sem mozdulok a házból. Nap mint nap anyám részeges képét sem könnyű látni, de már megszoktam, így ez akkora problémát nem jelent, apám se hiányzik. Kisebb koromban még életrevaló voltam, amíg éltek a másik nagyszüleim, ők jelentettek vigaszt számomra, de 5 éve elhunytak. Tehát nem tudom mi lesz velem, kilátást jelenleg nem látok, de dolgozom rajta.
2017. júl. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy hirtelen haláleset miatt teljesen K.O. lettem. Páran kérdezték, hogy mi van, de nem mondtam el. Majd találkoztam egy számomra nagyon fontos emberrel, akivel együtt dolgoztunk sokáig, és neki elmondtam a bajomat. Ez hozta meg nekem a változást és túl tudtam lenni rajta.

A sors furcsa fintora, hogy ez tízen X év múlva megismétlődött... De akkor már nem volt mellettem olyan, aki segített volna túl lenni az egészen:(.

2017. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 éves voltam amikor meghalt apukám és én azt mondanám,hogy lelkileg már elég erős és tapasztalt voltam. Soha nem voltunk apuval igazán jóba,de ami a legrosszabb volt végig kellett néznem ahogy küzdött a rákkal és igazából semmit nem tehettem. El lelkileg engem nagyon megviselt és ez sajnos mégmost sem múlt el és soha nem is fog. De ezzel még csak erőssebb lettem. Ekkor én nem számithattam anyumra és csak a barátaimmal tudtam beszélni.Illetve csak egy emberrel és ő és a több barátom segitett ezt átvészelni. Ha ők ne lettek volna depressziós lennék és talán már rég önygilkos lettem volna. Ha nem volt kedvem akkor is hivtak sétálni és vagy elmentem vagy ők jöttek hozzám. Ilyenkor vagy a családod,vagy a barátaid akikre számithatsz,vagy ha elég erős vagy egyedül is menni fog,de én inkább az előzőket javasolnám.
2017. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!