Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Széles az arccsontom és...

Széles az arccsontom és emiatt beszólogatnak?

Figyelt kérdés

Sok felmenőig visszamenőleg családi vonás a széles (markáns) arccsont, tehát nem tehetek róla. Elég jellegzetes, ki nem állhatom ez más kérdés. Viszont folyamatosan megkapom, hogy milyen pufi az arcom, holott nem pufi, hanem szélesebb, mint úgy általában az embereknek.

Már-már komplexusaim vannak, hogy ki fog valamit mondani az arcomra. Ezt hogy kéne kezelni? Hogy lehetnek ilyen érzéketlenek egyesek?



2022. márc. 19. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nyúlszájjal jobb lenne?
2022. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem célszerű nyomorult emberek lelkületéhez igazítani a saját hangulatodat.
2022. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Az hogy érzéketlenek az ő szegénységi bizonyítványuk.

Ettől vagy egyedi. Nekem az orrom nagy, ami apámnak, nagyapámnak is dettó ilyen volt, engem is zavar... Anyai nagymamám, akit imádtam, egyszer azt mondta erre: "pont illik a te arcodhoz" - ez azt jelenti nekem, hogy én ettől vagyok magam, aki szeret, lontosan ilyennek szeret...

Szóval ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel, csak azokkal az emberekkel, akik szeretnek téged!

2022. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Ez valami nagyon alpari tempo. Isten orizz, nem teged prolizlak le, de az o keszulekukben van a hiba.

Zarojel, otthon sosem tetszett senki, es pont a szlavokban, skandinavokban talaltam meg azokat a vonasokat hiaba kerestem.

De ha harom szemed lenne, meg akkor is ok tahok.

2022. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az #1-re csak azért reagálok, mert ez elég toxikus hozzáállás. Lebecsülni valakinek a problémáját, mert másnak lehet, hogy rosszabb?! Lássuk be, mindenkinek a maga a problémája a legnagyobb. Elhiszem, hogy segítő célzattal írtad, de ha olyan habitusú lennék, akkor értelmezhetném úgy, hogy a baj többszörösen velem van, mert még túl is reagálom.

#2 Abszolút igazad van, csak amikor már századjára kapom meg ugyanazt, akkor ott kicsit már elgondolkozik az ember.

#3 Milyen jó perspektíva!

Köszönöm!

2022. márc. 19. 23:08
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 Milyen vonásokat találtál meg a szlávokban/skandinávokban?
2022. márc. 19. 23:09
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"a baj többszörösen velem van, mert még túl is reagálom."


Pontosan így gondolom.

2022. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#1 = #7

EQ = 0

2022. márc. 19. 23:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rosszul tudom, de a széles arccsont nem menő amúgy mostanában ?


Lásd GigaChad mémek, sokan edzenek az álkapcsukra, hogy izmosabb szélesebb legyen, neked ez alapból megvan.


Nem lehet hogy simán kicsit túlsúlyos vagy ? és ez látszik az arcodon is

2022. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos. Genetika, mint írtam fent. Nem hány van az arcomon, hanem a csontom széles.
2022. márc. 22. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!