Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A falutokban vannak olyan...

A falutokban vannak olyan tipikus kocsmázó, idősebb nők?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 05:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Már kocsma sincs szerintem.
2022. márc. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy, de elköltözötem.

Gáz volt az a nő, szabadidőt vett fel, és ahhoz magassarkút, igazi proli volt.

Aztán a kocsmában meg minden alkoholista húgyszagú megbszta a pottyantós mellett.

2022. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az jó.
2022. márc. 20. 08:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem messze a városunktól, egy közeli mondhatni faluban egyszer épp mentem motorral.

Egy kendős öreg néni sétapálcával feküdt a földön. Megálltam, megkérdeztem hogy segíthetek-e, de elég zavartnak látszott. A közelben volt egy kocsma, ott kint álltak páran, megkérdeztem segítenek e felállítani a nénit.

Elkezdi az egyik: Ú, már megint be van baszva? Hagyjad, mert utánna 2 méter múlva megint elesik, mindig ezt csinálja...

Segítettünk neki felállni, de mire indultam volna megint elesett.....

Hangsúlyozom, egy 70 év körüli kedves öregnéninek nézett ki, keendővel a fején meg minden. Ezek után legyen kedved bárkinek is segíteni🤷‍♂️

2022. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Igen de mind öregek. Az egyik aki még él, egy varrónéni és már régen is csodálkoztam, hogy hogy nem szúrja át az ujját amikor részegen odaül a géphez. A másik meg nagy vallásos, részegen is vallásos dalokat szokott énekelni, temetésekről már ki van tiltva, mert mindegyikre elment bebszva és beleénekelt a pap beszédébe. A harmadikat csak látásból ismertem, mindig felborult a biciklivel és ott fetrengett az árokban. Mindegyik 60-as korosztály, azt nem tudom, hogy fiatalabbak vannak-e mert rég elköltöztem és anyám csak ezt a hármat emlegeti.
2022. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már nincsen...
2022. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, asszonyok otthon ülnek inkább.
2022. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!