Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha eddigi életedre visszatekin...

Ha eddigi életedre visszatekintesz, milyen konzekvenciákat tudsz levonni belőle? 🤔

Figyelt kérdés
Mi a legfontosabb, amit megtanultál az életben?

2022. márc. 20. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem tart örökké, leginkább ez mind jó és rossz értelemben is...
2022. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egy ember azt mondja, hogy a férfiaknál a vadászat olyan fontos, mint nőknél a vásárlás, akkor azt komolyan kell venni. Nő, az kielégíti a szükségleteit, ami a boldogulásához vezet, de férfiként jó sokat kell célozgatni, hogy zsákmány is legyen.
2022. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni, mint az 1-es. Lelkileg bizony fel kell készülni arra, hogy egyszer minden jó dolog véget ér, de a rossz dolgok sem tartanak örökké. Mindezek mellett pedig az, hogy a boldogság nem egy állapot, hanem egy folyamat.
2022. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy rengeteg dolgot elcsesztem, rosszul csináltam, nem megfelelően kezeltem. Viszont mindegyiket tanulságként fogtam fel, mindegyiket arra használtam, hogy fejlődjek, erősödjek, javuljak minden értelemben. Ez sikerült és mostanra merem azt mondani, hogy egy relatíve jó életem van és minden olyan dolgot sikerült kijavítanom, amikről úgy gondolom, hogy annak idején nem kezeltem megfelelően. Van még mit javítani és fejlődni, mint mindig, de összességében elégedett vagyok.


Legfontosabb dolgok amiket megtanultam:

1. Az élet a folyamatos fejlődésről, változásról szól. Ha sikerül elsajátítani azt a mindsetet, hogy mindenből is fejlődök, sokkal jobb emberré válok, elégedettebb leszek magammal és büszkeséggel tölt el, hogy tettem azért, hogy jobb legyen nekem. Ha kudarcot vallok, az nem azt jelenti, hogy valami nem sikerült, hanem csak azt, hogy valamin változtatnom kell ahhoz, hogy sikerüljön.

2. (Valamennyire az előzőből is adódik, de egyébként borzasztó klisé és nagyon idilli csodavilágnak fog hatni a vége) Ha tisztában vagyok magammal és elégedett azzal aki vagyok, illetve törekedek a fejlődésre, mások felé is pozitívabbnak fogok tűnni és másként fognak viszonyulni hozzám az emberek. Amióta mondhatni rátaláltam magamra, merek az emberek szemébe nézni, tartani a szemkontaktust, biztosabbnak érzem saját magam és azt veszem észre, hogy sokkal könnyebben építek ki kapcsolatokat, sokkal jobb kedéllyel járok az utcán, sokkal több emberre mosolygok és sokan vissza is mosolyognak és ez jól esik.

2022. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Ne szüless ide!

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2022. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megéri gondolkodni.
2022. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindent elcs*tem eddig. Mikor kezddek el végre gondolkodni is?
2022. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose lehet elmondani a terveidet senkinek.

Sose lehet beleszeretni olyanba, akinél nem vagy biztos abban, h ő már szeret téged.

Ha a családodnak nincs pénze, diplomázz le.

Sose hízz el, mert abból az élet minden területén csak hátrányod lesz.

2022. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem szabad félni az időtől, de nem szabad azt hinni soha, hogy ráérsz valamivel.
2022. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1.Ne pazarold el a lehetőségeket mert ezt később megbánod és akkor már nem fogod tudni elérni ugyan azt az eredményt mint amit elértél volna ha ki használod a lehetőséget, lehet még mindig valamilyen módon meg lehet oldani, hogy elérd azt a dolgot, de nagy a valószínűsége annak, hogy komplikáltabb utat fog kelleni meg tenned érte. Ezért a legjobb rögtön a lehetőségre csapni.


2. Ha el akarsz valamit erni, akkor kezdj bele rögtön, ne várj holnapra, ne várj addig amíg meg lesz a "tökéletes idő" (mert ez sohasem jön el!) Kezd el most. Nagyon sok olyan dolog van amit több éve el akarok érni és mindig halogattam, például edzés ha el kezdtem volna 2 éve ezelőtt edzeni és nem hallgattam volna a következő napra, akkor mára már tökéletes fizikumom lenne. A legszomorúbb ebben az, hogy az idő nem vár ránk csak halad tovább és ha valamit nem kezdesz el ma, akkor észbe sem kapsz és már el telt fél év és sehol sem tartasz.


Még nagyon sokat kell dolgozak magamon, pl nem tudom beosztani az időmet, tudom mi lenne a helyes döntés ahhoz, hogy fejlődni tudjak mégsem csinálom azt amit kéne.

2022. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!