Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csernus Imre Maflás című...

Csernus Imre Maflás című műsorával mi történt?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nincs új vendég. Esetleg az állhat a háttérben, hogy Csernus Imrét a sárga földig alázta Kassai Lajos az egyik részben? Nem tudta feldolgozni ezt a megaláztatást, és inkább befejezte a videózást?

2022. márc. 21. 06:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Én láttam a múlt héten, épp kávét főzött és úgy tűnt, hogy elégedett ezzel az állapottal. Nem hiszem, hogy Kassai lealázta volna vagy hogy ezt nem tudta volna feldolgozni.
2022. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Láttad azt a részt a műsorban? Szegény Csernus totális K.O.t kapott Kassaitól. Többször is. Szerintem Csernus rájött, hogy ő pontosan olyan SZERETNE lenni mint Kassai Lajos. Magabiztos, határozott ember. Kínos volt látni, ahogy Csernus teljesen szétesik a végére.
2022. márc. 21. 07:26
 3/33 anonim ***** válasza:
Majd megnezem. Kivancsi lettem.
2022. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Én simán beírtam, és találtam 2 hónappal ezelőtti adásokat is. A legutolsó amit találtam december 30, Koltai Róbertes videó.
2022. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Kassai után volt még három négy ember, aztán vége lett. Kassai szerintem nagyon, de nagyon betalált Csernusnál, ez sajnos látszik is rajta.
2022. márc. 21. 11:48
 6/33 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy és Csernus fóbiás. Kassain kívül szerintem már az ország harmada járt nála. Szerinted csak egyedül az általan magasztalt röghöz kötött, karót nyelt Kassai beszélt vele így? Nyugodj meg, látszott rajta is, hogy csak "ellenfele" akar lenni Csernusnak. De így nem lehet élni egy életet, vagyis lehet, de nem érdemes, egy robot a csávó, ha valójában is ilyen mindennap.
2022. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Általad*
2022. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Dehogy magasztalom Kassait. Nem mondtam, hogy szimpatikus. Azt mondtam, hogy Csernus belekóstolt keményen, aztán padlót fogott olyat kapott.


Csalódtam Csernusban, hogy így leuralták és földbe döngölték.

2022. márc. 21. 13:51
 9/33 anonim ***** válasza:
Azt vartad tole h foldbe dongoli kassait? Miert tette volna?
2022. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ugyanmár. Ne beszéljünk félre. A próbálkozás megvolt. Csernus azonnal megérezte Kassain, hogy nem tudja vezetni. Ez szemmel láthatóan zavarta, hogy Kassai nem fél tőle. Borzasztóan érdekes volt látni, ahogy Csernus Imre teljesen összeomlik a beszélgetés végére. Az állandó vízivása, meg az üveg nyitogatása is a zavartságának a jele volt. Megdöbbentő volt így látni Csernust, omegaként.
2022. márc. 21. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!