Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rondábbak az öregasszony...

Miért rondábbak az öregasszonyok az öregembereknél?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem általános, mert a nők többet törődnek a saját testükkel és kinézetükkel. Annyi igaz, hogy a nők bőre vékonyabb és erősebben ráncosodik idősebb korban.
2022. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Mert fiatalon minden vacakkal kenegetik magukat, meg szétcseszik a bőrüket. Nem esznek normálisan, némelyik alkoholizál, drogozik, meg szexel ha kell, ha nem. Mire lerottyannak, addigra ilyen szörnyű állapotba kerülnek.
2022. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Hát a második elég nagy hülyeséget írt. Szerinted nagyanyám drogozott meg ivott? 😅😅 Bárcsak, akkor talán egyszerűbb volna vele.


Kérdező, szerintem is így van, bár nyilván nem láttam róla reprezentatív felmérést. Szerintem abban van valami amit az egyes írt, sokkal vékonyabb a bőrünk mint a férfiaknak.

2022. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Mert a férfiakkal szemben nincs szépségi elvárásunk. Ők lehetnek ráncosak.
2022. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Jézus, ilyen általánosító kérdést... 🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♂️😂😂😆😅
2022. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, akire igaz, van, akire nem. Egyébként a nők általában tovább élnek, szóval ha az utcán látsz egy aszott öregasszonyt, ő lehet, 85 éves, míg a fess papa csak 70.

Amúgy az igaz, hogy sok nő már fiatalon tönkreteszi a bőrét, de ez a férfiakra is igaz. Nem csak a smink árt ugyanis, hanem az alkohol, dohányzás is, amit a férfiak sokkal “aktívabban” szoktak művelni. Férfit nem nagyon láttam még a nap ellen sem védekezni, a nők szoktak.

2022. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Mi az, hogy az öregembereknél? Az "öregasszony" neked nem ember?
2022. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Én pont azt látom, hogy egy 80 éves öregasszony néz ki úgy mint egy 70 éves öregember. 60 éves fickóknak meg a velük egyidős felesége tök üdének és összeszedettnek tűnik hozzájuk képest. Mindig ámulok, hogy mennyivel fiatalabbnak tűnnek a nők a férfiakhoz képest, főleg idősebb korban. Látszik rajtuk a külsejükbe való beleszaràsra nevelés ára sajnos, nagyon is.
2022. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudni az utcán, hogy hány éves adott pár?
2022. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nem nemfüggő. Aki sokat iszik, cigizik, drogozik, annak előbb-utóbb kiülnek a ráncok az arcára és puffadt lesz az arcuk.
2022. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!