Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annyira rühellem a gyerekeket,...

Annyira rühellem a gyerekeket, hogy tudnám figyelmen kívül hagyni őket?

Figyelt kérdés

Évről évre jobban utálom a gyerekeket. Akkor kezdődött, mikor 15 évesen, 8 éven át nagyon sokszor nekem kellett vigyázni húgomra. De ez csak egy töredéke. Irritál hogy mindenhol ott vannak. Nem lehet normálisan vásárolni, utazni, kajálni étterembe pl, mert ezek mindenhol ott vannak, ezeknek át kell adni a helyet kötelezően a buszon , mintha ők lennének az Istenek hogy mindenkinek fejet kellene hajtani előttük. Ráadásul mikor megyek az utcán sokszor megtalálnak, integetnek, köszönnek, engem ezek hagyjanak békén. Sokuk neveletlen kis hisztis dög.

Ráadásul 2 kollégámnak is lett unokája és őket is kötelezően sztárolni kell, holott r*hadtul nem akarom ezt tenni. Bocsi a helyesírás hibákért, vagy a bunkóságèrt, de nagyon ingerült vagyok. 27N


2022. márc. 23. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Hujujujj, a kis gyerekgyűlölő. 🤣🤣😂 Ezek....
2022. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg nem a gyerekeket utálod, hanem most olyan passzban vagy, hogy nem szereted, ha valami vagy valaki megzavarja a nyugalmad, továbbá nem esett jól az sem, hogy ekkora felelősséget rád tettek gyerekkorodban és ez sem egy gyerekek iránti gyűlöletet kreált, csupán a szülőkben viszont látod a tieidet.


Nekem is van, amikor idegesít, hogy szeretnék odafigyelni a bevásárlásra, de 3-4 gyerek a sorok között fogócskazik és idegesít, hogy nem tudok arra figyelni, amiért ott vagyok, mert arra figyelek, hogy beléjük ne ütközzek.


De kizárni, nem lehet őket, hiszen a szülők se tudnak 24/7 a gyerekeket fegyelmezni, nem mindenki tudja rábízni másra a gyerekét, szóval viszik őket magukkal, a gyerek meg olyan, hogy menne, mozogna, nem érti még, hol a határ.


Én nyugodt gyerek voltam, de társaságban én is meg tudtam hülyülni, én erre gondolok, amikor éppen elpattanna az agyamban az ér. :D

2022. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Úgy, hogy nem rájuk helyezed a figyelmed fókuszát.


Én például az igénytelen, beszologato bunkókat utálom az utcán, meg azokat, akik a megállóban füstölnek az orrom ala, holott rosszul vagyok a cigarettafusttol. Nem tudsz mit csinálni, figyelj valami másra.

2022. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Ki mondta hogy kötelező? Valaki fegyvert fog a fejedhez, hogy ha nem teszed lelő, vagy mi? Itt érzek egykis megfelelési kényszert.

Egyébként ha a gyerektől nem tudsz étteremben enni mert zavarnak vagy ilyenek, akkor az nem a gyerek hibája, hanem a szülőé. Ezt azért tudni kéne... Ez olyan mintha látnál egy kutyát ami nem hallgat a gazdájára és azt mondanád, hogy egyik kutya sem hallgat, közben meg az a nevelés hibája.

2022. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Ott van például, amikor a gyerek visít a buszon, ilyenkor visszaemlékszem, amikor egy hosszú repülőúton egyszer nyűgös lettem és, amúgy mindig bírtam az utat, de akkor elkezdtem sírni és a többi utasnak a bömbölésemet kellett hallgatnia. Akármit tettek a szüleim, nem bírtam abbahagyni, pedig sírásnál mindig meg tudtak nyugtatni, de akkor vígasztalhatatlan voltam. Akkor én voltam a síró gyerek, most én hallgatom a síró gyereket, egyszer meg ő fogja hallgatni a síró gyereket.


Amikor a gyerek belemászik az aurámba a vonaton, eszembe jut, hogy én is szerettem beszélgetni kicsiként az utasokkal és jól esett, hogy beszélgetnek velem, hidd el, egy ovist nehéz 4 órára lekötni, ráadásul az én gyerekkoromban nem volt mobil amin Mazsola és Tádé maratont tarthattam volna.


Volt időszak, hogy untan, hogy szeptember elsején mindenki kirakta Facebookra, hogy elsős lett a gyerek, aztán az unokahúgomnál én is raktam ki Facebookra, akkor értettem meg, hogy a korábbi években mit éreztek a többiek.


Amikor a gyerek kint sikítozik a folyosón, eszembe jut, hogy anno én is kiosontam a lakásból és odakint fedeztem fel a lépcsőházat, fel-le futkostam, mert ez volt nekem a kaland.

2022. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerűen felkötöd magad?
2022. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

En sem bìrom a gyerekeket.Soha nem akarok!!! Visszataszitó szàmomra a terhessèg is...

34N

2022. márc. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kajak szavakkal leírhatatlan, mennyire gyűlölöm őket.
2022. márc. 24. 07:21
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Apa-apa, kezdődik! Magányos félnótások, gyülekező!

Kérdező és a hozzá hasonló feleslegesenlétezők! Cseréld ki a szövegben a gyerek szót: macskára, négerre, gyerekgyűlölőre, bolyhoszoknira.. - és olvasd el újra. Kiderül belőle, hogy csak egy félkegyelmű Paprikajancsi vagy.

2022. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
#11 szar lehet neked hogy csak a gyerek ad ertelmet a tyukszaros eletednek.
2022. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!