Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hordják a magyarok a...

Miért hordják a magyarok a gyerekeket a felnőtteknek készített kültéri edzőpark ba amikor ott van mellette a játszótér és teljesen üres?

Figyelt kérdés
Ráadásul hogyha szóvá teszem hogy én szeretném használni az egyik gépet akkor még rám is vakkant bunkón... A gyerekek nem tudják használni Ha pedig valamit is csinálnak vele akkor az nem rendeltetés szerű használat. Nem tizenkét évesek ról beszélek hanem simán 5 6 7 évesekről. Bocsi telóról írtam
2022. jan. 3. 12:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
11%
Agyi szintednek jobban megfelelne a játszótér
2022. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Szociális érzéketlenség. Nagyon sok ember mindenre feljogosítva érzi magát akkor, ha már van gyereke. Természetesen ebben az országban nem hibáztatom, hiszen "odafent" a törvényhozók is erőteljesen azt hangoztatják, hogy akkor vagy valaki, ha van gyereked.
2022. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Mert a gyerek az isten Magyarországon, az arany gyerMekeknek mindent szabad, akkor is ha másokat zavarnak.

Nálunk a kutyajátszótéren is gyerekek mászkálnak az eszközökön, miközben mellette van az üres játszótér...

És amelyik kutyás használni szeretné a kutyajátszóteret, vagy ha csak a közelébe merészkedik kutyával, az el van küldve az anyjába.

2022. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan szóljál mindig, és talán akkor majd megtanulják, hogy az nem játszótér.
2022. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
6%
Életedbe egyszer eljutsz egy edzőterembe, ott is leordítod majd, ha egy gyerekre kell várnod?
2022. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
5: Jártál már valaha edzőteremben? 5-7 évesek nem is lehetnek ott!
2022. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
4%

Lehetnek felügyelettel

Ti jártatok már?

2022. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
7: Semmi keresnivalójuk ott. A gépeket nem használhatják. Ha valakivel ott van a gyereke, azt persze nem zavarják el. De a konditermi gépek eleve nem kisgyerekeknek valók és nem is 5-7 évesekre vannak méretezve. Ez nem játszótér.
2022. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Itt egyesek tévedésben vannak! azért nem arról van szó, hogy engem zavar, hogyha valaki használja, hisz mindenkié, de amikor Apuci emelgeti a gyerekét a mászófalon és gügyög neki közben és én nem tudom használni és mások sem, még anyuci a másik gyereket a haspadon toporzékoltatja, Na az már gáz és ez nem egyedi eset hanem folyamatos illetve csak egy kis ízelítő abból amik Ezenkívül mennek és Ismétlem A játszótér teljesen üres pedig ott van mellette
2022. jan. 3. 13:10
 10/25 anonim ***** válasza:
12%

Ki van írva, hogy nem szabad odamenni gyerekeknek?

Nincs.

Ha egy nő használná, aki rosszul használja azt is elzavarnád?

2022. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!