Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit érez az, aki...

Szerintetek mit érez az, aki múlthéten 34 milliárdot nyert Eurojackpoton?

Figyelt kérdés
Vajon bement hétfőn dolgozni?

2022. márc. 25. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom örül.
2022. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mérsékelt lelkesedéssel felveszi a pénzt. Szerintem bement dolgozni.
2022. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan bement. Ennyi pénzt fel se lehet fogni. Mi is beszélünk sokat erről férjemmel. Ezt ugye bankártyára utalják már. Hát ennyi pénzzel a pénztárcádban, szerintem simán akárki átmegy üldözési mániába. Mi simán bemennénk hétfőn dolgozni és úgy tennénk egy ideig, amíg le nem ülepszik ez az egész, mintha semmi nem történt volna. Aztán szépen lassan elkezdenénk a befektetést belőle. Beköltöznénk a megyeszékhelyre. Utána vennénk 4-5 lakást és kiadnánk. Közben vennénk földeket is, mert abban mindig lesz pénz. Aztán vennénk 2-3 autót.

Végül talán egy-két nyaralót is.


Ezután pedig elkezdenénk annak élni, amit mindig is szerettünk volna csinálni. Mindketten elmennénk nappali sulira, ha fizetős ha nem, elmennék nyelvsuliba, végre lenne havi 130 ezrem rá, simán vállalnék 3 gyereket is akár.

Ez simán benne van egy 1 éves tervben. Tehát nem hagynánk csapot papot egyből, hanem fokozatosan.

2022. márc. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez hosszabb ideig felfoghatatlan lesz szamara. Valoszinuleg bejar dolgozni addig, amig at nem veszi a nyeremenyt, hiszen addig nagy lehet benne a bizonytalansag, hitetlenseg, izgalom. Vagyis nem tudom, az is lehet, h kapasbol elkezd maskent gondolkozni, de nem hiszem, h letezik ember, aki ebben a dologban igazan nagy rutinnal es higgadtsaggal rendelkezik :)
2022. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Boldogságot.
2022. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
En pl bemennek dolgozni meg egy jo darabig, van egy felmondasi ido is nyilvan :) Mert azert kocsog nem akarnek lenni, attol meg mert hirtelen lett penzem, jo fejek a fonokeim, elkoszonnek par kollegatol, stb (persze az indokot nem mondanam el, annyira azert nem vagyunk jo baratok). Annyit mondanek mindenkinek, hogy talaltam egy jobb ajanlatot. Kellene egy kis ido, amig kitalaljuk, mi legyen a penzzel, el kell menni penzugyi tanacsadohoz, stb.
2022. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen munkahelye volt, egy gyári munkásként szerintem nem fog visszamenni, max felmondani és intézni amit kell, úgy is találnak a helyére mást gyorsan :)


Tutit nagyon örül.

2022. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Euforikus allapotban lehet.

En nem mennek be dolgozni tobbet.😁

2022. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
jót.
2022. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
jó élete lesz, örül, hogy végre nem kell dolgoznia
2022. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!