Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg mániákus vagyok?

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Tényleg mániákus vagyok?

Figyelt kérdés

Jelen pillanatban 4 parfümöm van: Calvin Klein Eternity Summer, Lacoste Essential, Men's Grooming Thistle & Black Pepper, Yves Saint Laurent L'Homme Cologne. Tegnap egy haverommal voltunk a Müllerben, és megláttam, hogy a Calvin Klein-nek kijött az Eternity Summer Daze illata, ami nagyon megtetszett, és a hétvégén vissza is fogok menni, hogy megvegyem.


Párom azt mondta, hogy mániákus vagyok, neki nőként max. 2 parfümje van egyszerre. Szerintem meg minden alkalomhoz, öltözékhez van egy külön illatom. :D (Pl. egy fekete szetthez jobban illik egy fűszeresebb, erősebb tónusú parfüm, míg egy színes nyári öltözékhez a citrusos, mediterrán illatok passzolnak.)


Van még valaki így rajtam kívül, vagy tényleg én tolom ezt túl?


2022. márc. 25. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 1 parfümöm van, de szerintem néhány illat egyáltalán nem sok, pláne ha használod is. Nekem max az a fura, ha valaki csak halmozza és folyton megromlanak a fiók mélyén.
2022. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%
Nekem ez mániákusnak számít. Ha egy lánnyal összejövök mindig a természetes illatom fogja érezni, nem szeretek parfümöt használni amiatt, hogy az elején az érzekszervére és ösztönére hatva elcsábítsam.
2022. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!